Zomrel Dylan († 52) z Beverly Hills 90210: Prehral boj s mŕtvicou, mozog sa nespamätal!

Luke Perry († 52) alias Dylan z legendárneho seriálu Beverly Hills 90210 je po smrti. Herca zabili následky silnej mŕtvice, ktorá ho ranila minulú stredu. V pondelok ráno vydýchol v obklopení svojich blízkych naposledy.

 

Zomrel Luke Perry , predstaviteľ Dylana z kultového seriálu Beverly Hills 90210 . O život bojoval cez päť dní, silná mŕtvica mu ale mozog nanešťastie poškodila nenávratne.

Smutnú správu priniesol server TMZ.com. Herca ranila mŕtvica minulú stredu a lekári sa domnievali , že sa z drsnej príhody spamätá. Až do soboty ale vraj musel byť udržiavaný v umelom spánku. Doktori sa žiaľ zmýlili.

Perry naposledy vydýchol v pondelok ráno v obklopení svojich najbližších. Mal pri sebe deti Jacka a Sophie, snúbenicu Wendy Madison Bauer, exmanželku Minnie Sharp, matku Ann Bennet, nevlastného otca Steva Benneta, brata Toma Perryho, sestru Amy Coder aj ďalšie príbuzné a kamarátov.

 

„Rodina oceňuje príval podpory z celého sveta. V tejto chvíli ale žiadne ďalšie detaily neposkytneme, „uviedol Perryho tlačový hovorca.

 

Okrem Beverly Hills 90210 hral napríklad aj vo filmoch Buffy, zabíjačka upírov, Piaty element, Alice Upside Down a v seriáloch Oz, John zo Cincinnati, Telo ako dôkaz či Riverdale .

 

 

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like