Zo slov slepej veštkyňe Vangy mrazí: V roku 2020 vraj príde katastrofa…

Svetoznáma veštkyňa Vanga síce odišla na onen svet v roku 1996, niektoré jej predpovede ale stále ešte čakajú na svoje naplnenie. Trebárs tá, že v roku 2020 zasiahne svet ničivá katastrofa. Spôsobí ju koronavírus Covid-19? A čo ďalšie nás čaká?

 

Vanga bola veštkyňa pôvodom z Bulharska, ktorá už v jedenástich rokoch stratila zrak. Potom, čo prekonala silný zápal pľúc, začala vidieť do budúcnosti. Presnosť proroctva bola pre okolie desivá a verejnosť sa jej slov tak trochu obáva dodnes.

Podľa všetkého predpovedala pád komunizmu, tragédiu jadrovej elektrárne v Černobyle či útok na Svetové obchodné centrum v New Yorku. To je ale zrejme slabý čajíček oproti tomu, čo má nastať v roku 2020. Čaká nás údajne naprostá skaza.

Ľudia sa boja, čo bude. Vanga mala často pravdu

 

Islamskí extrémisti vraj začnú vojnu, na vymedzenie započatia použijú dovtedy neznámu chemickú zbraň, s ktorou zabijú milióny nevinných ľudí. Rok to nemá byť jednoduchý ani pre Donalda Trumpa, ktorý zrejme ťažko ochorie. Bude bojovať o holý život. Či to prežije, Vanga nevedela. Dosť možno ale Trump stratí sluch.

V ohrození života bude aj ruský prezident Vladimír Putin, na ktorého bude chcieť spáchať atentát niekto z jeho vlastného tímu. Putin sa koniec koncov v minulosti nechal počuť, že sa niekoľkým pokusom o atentát na jeho osobu vyhol.

Zemetrasenie správne predpovedala v Indickom oceáne a nemýlila sa ani s cunami v roku 2004. Skazonosná vlna by v tomto roku mala poničiť časti Japonska, Číny, Aljašky a Pakistanu. Ak vlna má značiť prírodnú katastrofu, či malo ísť o vlnu šírenia novej, nekontrolovatelnej choroby, bohužiaľ nie je jasné.

Vanga sa vo väčšine veštieb nemýlila

 

Prezýva sa jej aj Nostradamus v sukni, pretože sa až v 85% svojich predpovedí nemýlila. Tak snáď sa tak stane aspoň v roku 2020.

 

Prečítali ste si článok až do konca? Zaujal Vás? Potom môžte prácu redaktora odmeniť tým, že dáte článku na Facebooku lajk alebo ho budete zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like