Známy moderátor to už nemohol vydržať a naložil Matovičovi aj Ficovi: Ste sprostá, nevychovaná lúza a …!

Známy moderátor RTVS Michal Havran, ktorý sa pravidelne divákom prihovára z relácie Večera s Havranom  zverejnil na svojom facebookovom účte poriadny náklad.

 

Príspevok v celom znení:

Odkaz Matovičovi, Ficovi, Blahovi a spol. Včera ste sa opäť správali ako lúza. Sprostá, nevychovaná lúza, tak ako ste roky zvyknutí. Úchylné fotky z politického redtubu, žebrácke klamstvá o nemocničnom personále, čo volá Fica, lebo je smädný, personál, nie Fico, ale aj Fico. Blaha s dementnými zdrobnelinkami, o ktorých si myslí, že zrejme znevažujú toho, komu ich povie,” začína poriadne zostra.

Lenže my nie sme vaše cvičené domáce zvieratká, nestačí nám hodiť loptičku a dúfať, že nás to zabaví… V čase, keď polovica uzatvorenej populácie trpí úzkosťami a všetci vieme, že v nejakom podobnom režime, ak nás, samozrejme, nevyliečia vlasy Jána Pavla nalietavajúce na Slovensko, budeme mesiace, až do príchodu vakcíny… Túto dobu neprežijeme, ak ju budú sprevádzať sedláci mysliaci si, že pandémia je vhodnou kulisou ich idiotizmu. Ľudia potrebujú dôstojnosť, striedmosť, jasne zdôvodnené rozhodnutia a musia vedieť aj to, že ani po druhej, ani po štvrtej fáze tento režim nezmizne, že sme skutočne vstúpili do obdobia predvídaného Michelom Foucauoltom, biopolitiky a politickej kontroly biologickej integrity ľudí. Ostaňme, prosím, sústredení na podstatu,” uviedol na záver politickému vedeniu.

 

Odkaz Matovičovi, Ficovi, Blahovi a spol. Včera ste sa opäť správali ako luza. Sprostá, nevychovaná luza, tak ako ste…

Zveřejnil(a) Havran Michal dne Úterý 28. dubna 2020

 

zdroj: facebook Havran Michal

You Might Also Like