Známy doktor nám povedal, ako liečiť diskopatiu BEZ LIEKOV A OPERÁCIE. Cvičenie na chrbticu

 

Liečenie diskopatie bez liekov a operácie: cvičenie na chrbticu podľa Shamil Alyautdinova.

S frázou „diskopatia“ sa nestretávame každý deň. Aby sme pochopili, čo toto slovo znamená, musíme sa pozrieť do anatómie. Medzistavcové platničky sú malé vankúšiky medzi stavcami, od nich závisí mobilita, pružnosť a pevnosť chrbtice.

 

 

Diskopatia je poškodenie medzistavcovej platničky / disku. Disk je fibrózne teleso tvorené hlavne z kolagénových vlákien. Jadro disku je tekuté, pretože ho tvoria častice schopné nadviazať na seba pomerne veľký objem vody.

 

Cez medzeru vyteká z jadra tekutina, ktorá zviera nervy miechy. Samotná platnička pod tlakom vytvára tzv. Balónik, ktorý vyčnieva z chrbtice. Takto vzniká v tele diskopatia.

 

 

Shamil Alyautdinov ako 30-ročný čelil tejto vážnej chorobe, ale nevzdával sa a začal sa venovať svojmu zdraviu. Tak sformuloval komplex cvičenia, ktoré ho tak povediac postavili na nohy (hoci ho lekári považovali za invalida).

 

 

Cvičenie pre chrbát a chrbticu
Diskopatia sa nevyznačuje len bolesťou v chrbte, ale sprevádza ju celý rad ďalších symptómov, ktoré by sme si mysleli, že s tým vôbec nesúvisí: bolesť hlavy, problémy so žalúdkom, obličkami, s pečeňou.

 

 

Pruh možno odstrániť dvoma spôsobmi: chirurgicky alebo špeciálnym cvičením. Po podrobnom štúdiu chrbtice a príčin spôsobujúcich diskopatiu si shamil vybral druhú možnosť.

 

 

 

 

Pozrite si video, v ktorom známy náboženský činiteľ hovorí o jeho uzdravení a ukazuje cvičenie na liečenie diskopatie.

Treba povedať, že tieto cviky sú individuálne, preto pred začatím cvičenia je potrebné sa poradiť s lekárom.

Podeľ sa s článkom, možno tým niekomu pomôžeš.

 

 

You Might Also Like