Známy doktor nám povedal, ako liečiť diskopatiu BEZ LIEKOV A OPERÁCIE. Cvičenie na chrbticu

Liečenie diskopatie bez liekov a operácie: cvičenie na chrbticu podľa Shamil Alyautdinova.

S frázou „diskopatia“ sa nestretávame každý deň. Aby sme pochopili, čo toto slovo znamená, musíme sa pozrieť do anatómie. Medzistavcové platničky sú malé vankúšiky medzi stavcami, od nich závisí mobilita, pružnosť a pevnosť chrbtice.

 

 

Diskopatia je poškodenie medzistavcovej platničky / disku. Disk je fibrózne teleso tvorené hlavne z kolagénových vlákien. Jadro disku je tekuté, pretože ho tvoria častice schopné nadviazať na seba pomerne veľký objem vody.

 

Cez medzeru vyteká z jadra tekutina, ktorá zviera nervy miechy. Samotná platnička pod tlakom vytvára tzv. Balónik, ktorý vyčnieva z chrbtice. Takto vzniká v tele diskopatia.

 

 

Shamil Alyautdinov ako 30-ročný čelil tejto vážnej chorobe, ale nevzdával sa a začal sa venovať svojmu zdraviu. Tak sformuloval komplex cvičenia, ktoré ho tak povediac postavili na nohy (hoci ho lekári považovali za invalida).

 

 

Cvičenie pre chrbát a chrbticu
Diskopatia sa nevyznačuje len bolesťou v chrbte, ale sprevádza ju celý rad ďalších symptómov, ktoré by sme si mysleli, že s tým vôbec nesúvisí: bolesť hlavy, problémy so žalúdkom, obličkami, s pečeňou.

 

 

Pruh možno odstrániť dvoma spôsobmi: chirurgicky alebo špeciálnym cvičením. Po podrobnom štúdiu chrbtice a príčin spôsobujúcich diskopatiu si shamil vybral druhú možnosť.

 

 

 

 

Pozrite si video, v ktorom známy náboženský činiteľ hovorí o jeho uzdravení a ukazuje cvičenie na liečenie diskopatie.

Treba povedať, že tieto cviky sú individuálne, preto pred začatím cvičenia je potrebné sa poradiť s lekárom.

Podeľ sa s článkom, možno tým niekomu pomôžeš.

 

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like