Známa slovenská celebrita radí, ako môže, každá žena dosiahnúť pekný zadok. Vyskúšate?

Snažíte s mať dokonalú postavu, ale výsledky neprichádzajú? Je na čase začať cvičiť efektívne. Lucia Mokráňová vám s tým určite pomôže. Jej cvik na zadok vás presvedčí o tom, že cvičiť sa oplatí.

Kto by nechcel mať dokonalú postavu? Ženám imponuje to, ak sa chlapi obzerajú a neustále in opakujú to, aké sú krásne. Týmto cvikom si nielen vylepšite pozadie, ale navyše, zlepšíte si kondíciu a výdrž.

Napnite všetky svaly: Alfou a omegou každého cvičenia je pravidelný tréning. Na zadok často zaberajú práve tie klasické cviky. Asi tie, ktoré sa nikomu nechce cvičiť. Lucia si sama veľmi pochvaľuje drepy, ale rovnako má aj jednu špeciálnu metódu, ktorá zaberá.

Je na čase kúpiť si fit loptu: Ľahnite si na karimatku a ruky si položte voľne vedľa tela. Nohy v kolenách pokrčte a zdvihnite zadok. V tomto postoji chvíľu vydržte, potom vyšvihnite jednu nohu nahor. a teraz príde na rad aj spomínaná fit lopta, ktorá poslúži ako spevňovacie médium. Nohou, ktorú máte hore loptu pridržte.

Cvičením si trénujete aj výdrž: Cvik opakujte každou nohou a nezabúdajte dýchať. Pointou cviku je zotrvanie v postoji na jednej nohe, tým sa trénuje výdrž. Týmto cvikom zadok aj brucho. Táto poloha dokáže dodať vášmu cvičeniu efektivitu. Tak hor sa do cvičenia!

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like