Zmiešala som OLEJ a SOĽ a vďaka tejto kombinácii sa manželovi uľavilo od bolesti. TOTO JE KOMPLETNÝ NÁVOD AKO NA TO

 

Mnohí z nás sa niekedy stretávajú s bolesťou hlavy, kĺbov a svalov. Potom sa už len so zaťatými zubami musíte dostaviť k lekárovi a utrácať peniaze za lieky proti bolesti. Samozrejme, to len v tom prípade, ak neviete, ako sa zbaviť bolesti bez použitia liekov.

Problém s užívaním liekov je ten, že sú často návykové a nemajú na organizmus ten najlepší vplyv. Mali by ste vyskúšať niečo na prírodnej báze, pretože sa to lepšie absorbuje a nevyvoláva vedľajšie účinky.

Ako zmierniť bolesť ?

 

 

 

Najprv musíte zistiť, aký druh bolesti vás trápia. V prípade, že sa týka pohybového aparátu, pomliaždenín alebo opuchu, poznáme na to správny liek.

Kĺby vyžadujú osobitnú pozornosť. Ich liečba soľou sa využíva už dlhú dobu a spolu s olejom prispievajú k lepšej aplikácii a vstrebávanie. Rovnako efektívne to je pri liečbe chrbtice, pretože soľ má vlastnosť ohrievania a uvoľňuje stuhnuté svaly. Táto zmes dokáže vyliečiť bolesť kĺbov či chrbtice!

 

 

 

 

Soľ dokonale vyťahuje vlhkosť a to je dôvod, prečo je jej použitie nevyhnutné pri vážnych opuchoch a modrinách. Jej princíp je podobný ako ten u jódu, ktorý preniká do kože a vysušuje. Soľ zlepšuje krvný obeh, preto je účinná aj pri liečbe bolesti hlavy a zbavovanie sa toxínov z tela.

Všetko, čo budete potrebovať je soľ a olej. Môže sa jednať o rastlinný alebo viac využiteľnejšie olivový.

Recept

Zmiešajte 20 PL nerafinovaného slnečnicového oleja alebo olivového oleja s 10 PL kvalitnej soli.
Umiestnite zmes do uzatvárateľnej nádoby.
Uzavrite nádobu a nechajte ju stáť 2 dni pri izbovej teplote.
Váš domáci liek je pripravený na použitie!

 

 

 

 

 

Aplikácie:

Procedúra by sa mala vykonávať v ranných hodinách. Skontrolujte si zapálené oblasti, či na nich nemáte drobné poranenia – soľ by sa na ne nemala dostať.
Naneste si zmes tak, aby ste mali na pokožke iba tenkú vrstvu. Masírujte si miesto, ale dávajte si pozor, aby ste netlačili príliš silno.
Výsledok bude závisieť od dĺžky masáže. Môžete začať s 3 minútami a postupne zvyšovať čas do 15-20 minút.
Keď skončíte, soľ nezmývajte! Oblasť si len uterákom dosucha pretrite.
Ak vás trápi dlhodobá bolesť, výsledok uvidíte už počas jedného týždňa: nepríjemné pocity budú ustupovať a pri pokračujúcej procedúre zmizne bolesť úplne. Tam, kde lieky z lekární nezaberajú, je potrebné vyskúšať osvedčené metódy!

 

 

 

Na udržanie si zdravých kĺbov nezabudnite pravidelne posilňovať pohybové aparáty. Napríklad taká želatína nie je o nič menej užitočnejšia, než krátka rozcvička.

Soľ a olej sa nájdu v každej domácnosti a ak to dokáže pomôcť vášmu zdraviu, neváhajte a vyskúšajte!

 

You Might Also Like