Zmiešajte tieto dve zložky a bolesti kĺbov, kostí a svalov nepocítite niekoľko rokov.

Je smutné, že akonáhle väčšina z nás pocíti bolesť, ihneď siahne po liekoch z lekárne. Neuvedomujú si, že v tej chvíli si vyberajú aj daň v podobe rôznych vedľajších účinkov.

Existuje však mnoho prírodných alternatív, ktoré efektívne odstraňujú bolesti a dokážu poskytnúť oveľa lepší účinok bez vedľajších efektov.

Napríklad ak trpíte osteochondrózou krku, čo je skutočne bolestivé a frustrujúce ochorenie, použite na ňu domáci liek, ktorého recept vám prezradíme v tomto článku. Spôsob prípravy aplikácie je naviac veľmi jednoduchý, stačí, pokiaľ budete nasledovať pár inštrukcií.

Domácí liek na bolesti kostí, svalov i kĺbov

Tento recept budete môcť použiť na bolesti, ktoré sa týkajú svalového a kostrového systému. Účinný je teda na všetky nasledujúce typy bolesti:

  • svalov
  • kostí a kĺbov
  • chrupaviek, väzív a šliach

K jeho výrobe budeme potrebovať:

  • 5 polievkových lyžíc soli (najlepšie morskej alebo himálajskej (cca 0,75 dcl)
  • 10 polievkových lyžíc olivového oleja (cca 1,5 dcl)
  • Uzavierateľnú sklenenú nádobu

Poznámka: Pokiaľ potrebujete viac či menej prípravku, upravte jednotlivé zložky v uvedenom pomere 1 diel soli na 2 diely olivového oleja.

Príprava

Zmiešajte olej so soľou a zmes prelejte do sklenenej nádoby. Tú uzavrite a nechajte odstáť 2 dni. Po dvoch dňoch je domáci liek pripravený k použitiu.

Použitie:

  • Ráno hneď po prebudení naneste zmes na postihnuté miesto, kde máte bolesti. Mierne v danom mieste premasírujte pokožku.
  • Začnite s masírovaním 2 až 3 minúty a postupne čas zvyšujte. Experti odporúčajú masírovať cca 20 minút,.
  • Nakoniec si pokožku umyte navlhčeným ručníkom.
  • Pokiaľ zistíte, že po skončení je vaša pokožka mierne podráždená, aplikujte si na ňu nejaký prírodný krém bez obsahu škodlivých chemikálii. Prípadne použite detský zásyp.

Aké výsledky očakávať?

Výsledok vás naozaj prekvapí. Už po 10 dňoch aplikácie prípravku sa zlepší prekrvenie v danom mieste a nastane regenerácia svalov, kostí, chrupaviek, väzív, a ustúpia bolesti.

Táto kúra navyše zbavuje telo mnohých toxínov a zlepšuje metabolizmus. Po masáži sa môžete spočiatku cítiť mierne omámení, ale konečný výsledok bude stáť skutočne za to. Okrem toho tento domáci liek nemá žiadne vedľajšie účinky.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

zdroj: healthyfoodhouse.com

You Might Also Like