Zmiešajte sódu bikarbónu a med – 3 lyžičky denne počas mesiaca spravia s vašim telom zázrak

Mnohým ľuďom príde zle, keď si pomyslia zmes sódy bikarbóny a javorového sirupu či medu, no skutočnosť je taká, že je to skvelý liek ktorý dokáže znižiť rakovinu. 


Rakovinové bunky potrebujú cukor na to aby prežili a rástli, a tento Trójsky kôň im dodá presne to čo chcú, spolu s dávkou zásaditosti!

Zmiešaním týchto dvoch ingrediencií spolu pomôže cukru obsiahnutom v mede či javorovom sirupe  vstúpiť do rakovinových buniek spolu so sódou bikarbónou a tam ich eliminujú zmenou pH úrovne

 Táto šoková vlna zásaditosti taktiež umožní vstup väčšieho množstva kyslíka v rakovinových bunkách, je to niečo čo rakovinové bunky nie sú schopné tolerovať.  Týmto sa bunky vrátia do normálneho stavu a efektívne zabránia rastu rakoviny.

Príprava 

Zmes je jednoduchá na prípravu, stačí zmiešať čajovú lyžičku sódy bikarbóny na každú lyžicu medu či javorového sirupu ktorý používate (3:1 pomer). Odporúčame vytvoriť zmes zo štyroch čajových lyžičiek sódy bikarbóny a 4 lyžíc medu, to by malo postačovať na celý týždeň. Zmes uvarte na 5-10 minút a nechajte ju ochladiť sa pred konzumáciou. Zoberte čajovú lyžičku tohto lieku 1 až 3-krát denne, záležiac na tom čo liečite. 

Na rakovinu, doporučujeme agresívnejšiu terapiu. Počas liečenia budete musieť vyhnúť sa mäsu, cukru a múke na to aby ste zvýšili šancu na zničenie tejto choroby.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like