Zmätená a vychudnutá Agáta Prachařová si urobila obrovskú hanbu! Ľudia sa nevedia prestať smiať.

Po odchode manžela Jakuba Prachařa (36) sa Agáta Prachařová (34) rozhodla, že opäť bude robiť všetko, ale nie poriadne. Rozhodla sa byť vplyvnou influencerkou a odporúča všetko, čo jej príde pod ruku. Jej posledná video, vyvolalo skôr návaly smiechu, než obdivného potlesku.

Agáta sa po odchode manžela Jakuba Prachařa a oznámení o rozvode, snaží vrátiť na výslnie. Ale zatiaľ nenašla odbor, v ktorom by sa chytila a ktorý by zodpovedal jej schopnostiam. Teraz sa po hlave vrhla do novej oblasti podnikania a na sociálnych sieťach podporuje, čo sa dá.

Mnoho jej fanúšikov už zaujalo, že sa našla vo varení večere pre svoje deti. Pokrmy sa skladajú zo špagiet, kečupu a syra, alebo burgerov. „Rýchla večera,“ napísala modelka a ku všetkému vystavila pohár kečupu, ktorý zrejme dostáva zadarmo.

Ďalším jej počinom je video, v ktorom učí, ako sa nalíčiť za desať minút. V prvých minútach jej výklad o výbere mejkapu rušia hlasné zvuky.

“ To mi škvŕka z hladu. Ja som sa rozhodla, že už nikdy nebudem jesť , „tvrdí modelka a podľa zmätených pohybov je zrejmé, že jej jediným príjmom je energetický nápoj, ktorý jej za reklamu takisto vozia po kartónoch.

Aj keď modelka určite vie, ako si svoju tvár vylepšiť, tak si rovnako pomýlila lícne kosti s tvárou a na názov čeľusť si ani nespomenula.

Nabudúce by to chcelo anatómiu tela naštudovať lepšie, aby sa nám v tvári neobjavila napríklad ihlica.

FOTOGALÉRIA:

 

 

 

You Might Also Like