Zistite svoje posolstvo pre rok 2019: Vďaka vašej prirodzenej intuícii si vyberte jednu kartu. Budete veľmi prekvapení!

Okrem dátumu narodenia existujú aj iné spôsoby, ako môžu horoskopy fungovať. Jednou z možností je intuitívny výberu obrázku. Ten značí, akú máte povahu a pohľad na svet…

Vyberte si takú kresbu anjela, ktorá vás najviac zaujme a ktorá je vám najbližšia. Spoznáte tak vďaka výkladu posolstvo do nového roka. Tento horoskop sa riadi vami a vaším rozhodovaním, ktoré činíte a ktoré mení váš život, nie len číslami.

Poďme sa teda pozrieť, čo vám váš anjel hovorí.

1.obrázok – Ružový anjel

Prajem ti, nech sa ti podarí v nasledujúcom roku urovnať všetko, čo je potrebné a čo si za predchádzajúce roky nezvládol uviesť do rovnováhy. Tvoj život potom bude oveľa pokojnejší a spokojnejší. Dodávam ti pre to dostatok sily a zároveň i pochopenie a umenie rozpoznať, čo je oným trápením a ako sa ho raz a navždy zbaviť. Pochop, čo alebo kto ti stojí za vynaložené úsilie a čo alebo kto už nie. Pamätaj, že všetko nakoniec dopadne tak, ako má a v každej situácii, ktorú osud prinesie, je potrebné hľadať niečo pozitívne, čo ťa posunie vpred. Dôveruj svojej intuícii – tá to s tebou myslí vždy dobre – a rob vďaka nej rozhodnutia, ktoré ti prídu správne a prínosné pre seba, tak aj pre druhých.

2.obrázok – Krémovo-biely anjel

Máš v sebe veľké množstvo lásky a tak ti prajem, nech priťahuješ aj takých ľudí, ktorí ju dokážu dostatočne oceniť a ktorí si ju naozaj zaslúžia. Netráp sa tými, ktorí ti uberajú svojím správaním vnútornú energiu. Pre zmenu musíš nájsť silu, ktorá sa ti však neskôr mnohonásobne vráti v podobe dobrých nových vzťahov a vnútorného pokoja. Dávam ti odvahu ukončiť to, čo ťa trápi a dávam ti šťastie nájsť to, čo ti prináša šťastie. Na tebe už je potom len urobiť krok vpred a začať žiť život po svojom. Nauč sa myslieť sám na seba a na svoje psychické zdravie, pretože to a tvoja pohoda sú tým, čo je veľmi dôležité a čo s tebou bude po celý život.

3.obrázok – Oranžový anjel

Tebe, človeče, prajem, nech sa ti v nadchádzajúcom roku splní to, o čom už dlho snívaš. Nech sa zhodnotí tvoja ťažká práca a snaha, pretože si to určite zaslúžiš. Dočkáš sa konečne nielen dlho očakávaného výsledku, ale aj tak potrebného odpočinku a opätovného dobitia energiou, ktorá ti stále viac a viac chýba. Využi priestor a čas, ktorý budeš mať, k poznávaniu nových vecí. Konečne môžeš dúfať, že sa naučíš myslieť viac na seba a získaš za svoju prácu odmeny.

4.obrázok – Strieborno-biely anjel

Tebe prajem, nech v roku 2019 konečne objavíš tú správnu cestu, po ktorej v budúcnosti pôjdeš a po ktorej sa chceš vydať a nech tam nájdeš svoju spriaznenú dušu, ktorá ju s tebou bude zdieľať. Všetko, čo už dlho hľadáš, je ti teraz už nablízku, len pre to musíš siahnuť. Zaslúžiš si lásku aj šťastie. Prinášam ti vyriešenie starých problémov, od ktorých sa chceš už dlhšiu dobu oslobodiť a ktoré ti nedajú stále v kľude spať. Ak nestratíš vieru a nádej, dopadne úplne všetko oveľa lepšie, než si čakal. Optimizmus je dôležitý a dovedie ťa na novú cestu, ktorá vám prinesie už len dobré veci.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like