Zistite čo o vás prezrádza čiara srdca na vašej dlani!

Čiara srdca sa nachádza na vašej dlani a dokáže o vás prezradiť mnohé veci, ktoré sa týkajú medziľudských vzťahov a milostného života. Čiaru srdca môžete porovnať s obrázkom podľa vašej pravej ruky. 

Aj keď sa to môže zdať neuveriteľné, tak čiara srdca naozaj dokáže prezradiť mnohé veci o vašom živote. Do komentárov nám napíšte, či na vás uvedené vlastnosti sedia. 

1)

Ste ambiciózna, nezávislá a inteligentná a patríte medzi naozajstné výnimočné osobnosti. Ste schopná sa rýchlo rozhodovať. Idete si vždy za svojím cieľom. Na okolie niekedy pôsobíte chladne. Svoju rodinu milujete nadovšetko a ste pre ňu ochotná urobiť čokoľvek.

 2)

Ste láskavá a ohľaduplná. Príliš neriskujete, ste radšej opatrná. Pri rozhodovaní používate sedliacky rozum.

 3)

Ste veľmi citlivá a zraniteľná. Po ľuďoch niekedy chcete až príliš. Ste veľmi sentimentálna. V mnohých ohľadoch sa potom podobáte prvému typu ľudí.

 4)

Ste trpezlivá a rada sa staráte o druhých. Hlavnou vecou je pre vás harmónia vždy a všade. Máte veselú povahu a dobré srdce. Mnoho ľudí si o vás myslí, že ste rojko.

 Zdieľajte tento test aj s vašimi priateľmi. Možno sa v ňom tiež nájdu. Do komentárov nám nezabudnite napísať či na vás uvedené vlastnosti sedia.

You Might Also Like