Žiadny terorizmus, asteroid či globálne otepľovanie: Bill Gates prezradil, čo bude skutočnou príčinou vyhynutia ľudstva!

O konci sveta sa popísalo už všeličo témy, a hypotéz ako by mohol skončiť je hneď niekoľko. Medzi najobľúbenejšie patrí terorizmus, rasizmus, pád asteroidu alebo globálne otepľovanie.

 

Niektorým je osud ľudstva úplne ukradnutý, však na čo nad tým rozmýšľať, keď tu už asi nebudem. Čo je isté nikto nevie kedy nastane, a mnohí vedci sa domnievajú, že to bude oveľa skôr ako si všetci myslíme.

Ľudstvo v súčasnosti najviac desia rôzne hurikány, povodne, či možnosť nukleárnej vojny. Bill Gates, zakladateľ Microsoftu, sa však domnieva, že najväčšou hrozbou pre ľudskú rasu je vznik infekčného ochorenia, ktoré môže vyvolať príroda, človek, ale aj aktivita bioterorizmu.

Vzduchom sa šíriaci patogén by mohol zabiť viac ako 30 miliónov ľudí za rok. Posledná veľká pandémia chrípky vypukla v roku 1918, kvôli ktorej o život prišlo približne 50 miliónov ľudí na celom svete.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

 

You Might Also Like