ženy POZOR! Toto je prírodný liek na liečbu polycystických VAJEČNÍKOV: Bez použitia hormónov

Syndróm polycystických vaječníkov pozná bohužiaľ mnoho žien a dokonca aj dievčat. Nevhodná strava a stres modernej doby prispievajú k hormonálnym poruchám, ktoré sú hlavnou príčinou tohto ochorenia.

Únava, depresie, problémová pokožka, nepravidelný menštruačný cyklus – to je len malá časť zo všetkých ťažkostí, ktoré sprevádzajú ženy s týmto syndrómom. Mnoho gynekológov na to predpisuje hormonálnu liečbu, no v skutočnosti tá je vhodná len pri závažných prípadoch. Inak sa veľmi neodporúča, pretože to často podporuje rýchle priberanie na váhe.

Našťastie však existujú aj prírodné prostriedky, ktoré nemajú taký dopad na telo.

Polycystický syndróm v skutočnosti nie je ochorenie, ale príznak, ktorý môže naznačovať vážnejšie problémy. U žien s týmto syndrómom sa vyskytujú nepríjemnosti so štítnou žľazou, pankreasom či pečeňou. Taktiež existuje vysoké riziko obezity alebo neplodnosti. Ľudová liečba zahŕňa liečbu pomocou liečivých rastlín a bylín, ktoré dokážu znormalizovať hormóny. Taktiež je dôležité dávať si pozor na stravu: je potrebné zrieknúť sa sladkostí, cukru v akejkoľvek forme a pečiva.

Pri tejto diagnóze majú ženy obvykle zvýšenú hladinu inzulínu v krvi a vysokú citlivosť na glukózu. Ak sa nekontroluje tom čo konzumujete, vzniká vysoké riziko vzniku cukrovky.

поликистоз яичников лечение

Príroda nám vie pomôcť aj v týchto prípadoch a preto vyskúšajte to, čo nám sama ponúka.

  1. Mätový Čaj s Pestrecom Mariánskym

Varením mäty a pestreca môžete pomôcť zníženiu množstva mužských hormónov – androgénov. Čaj sa odporúča nahradiť kávou a vaše hormóny sa do 2 mesiacov vrátia do normálu.

  1. Výťažok zo Zelených Vlašských Orechov

100 zelených orechov nakrájajte na 4 časti. Vložte ich do sklíčka, pridajte 800g cukru a zalejte 1 litrom vodky. Sklenenú nádobu pevne uzatvorte a nechajte ju 2 týždne na chladnom mieste. Extrakt si dávkujte pred jedlom 3-krát denne po 2 čajové lyžičky.

Nezabúdajte, že vaše zdravie závisi aj na vašej životospráve!

Podeľte sa o tento článok aj s vašimi priateľmi, pretože nikdy neviete kedy sa im to môže zísť.

поликистоз яичников бесплодие

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

zdroj: takprosto.cc

You Might Also Like