Ženy by mali spozornieť: Existujú smrtiace baktérie, ktoré môžete nájsť vo vašej kabelke!

Ženy určite dobre viete, že v kabelke občas zavládne chaos. V zhone do nej všeličo vložíme, použitú vreckovku, kúsok jedla, menší nákup, a pod. Na dne kabelky tak často môžete nachádzať hotové „poklady“.

Mnoho žien nevie, aké nebezpečenstvo sa môže v takejto kabelke skrývať. Až nabudúce do svojej kabelky budete ukladať kľúče, telefón či čokoľvek iné, potom by ste mali vedieť, aké nebezpečenstvo v nej môže byť.

Nebezpečné baktérie vo vašej kabelke

Lekárski odborníci varujú, že aj keď to nevyzerá nebezpečné, v niektorých prípadoch to môže mať fatálne následky. Skupinka lekárskych odborníkov vzala vzorky z rôznych tašiek, kabeliek a batohov od rôznych žien. A to, čo našli, bolo veľmi šokujúce.

Boli nájdené stopy E.coli a iných škodlivých baktérií a čo viac, dokonca aj stopy výkalov. Je dobré vedieť, že všetky tieto baktérie boli nájdené na dne kabeliek, tašiek notebookov, športových vakov a tašiek do posilňovne.

Baktérie v kabelke

Lekárski odborníci zistili, že tieto baktérie bývajú často jedom v potravinách a bývajú veľmi nebezpečné. Ako už bolo vyššie spomenuté, bola zistená prítomnosť baktérií E.coli, stopy výkalov a streptokokov. Tí môžu spôsobovať zápal pľúc alebo bakteriálne meningitídu.

Štúdia sa nezaoberala len baktériami v taškách, ale aj zlými návyky žien, ktoré tašky vlastnili. A čo všetko sa zistilo? Viac, ako 33% týchto žien nikdy svoje tašky a kabelky nevyčistili.

Avšak muži nie sú o nič lepší, približne 28% mužov svoju batožinu tiež nikdy nečistili. Pätina respondentov potvrdila, že na dne tašiek nachádza žuvačky. Lekárski odborníci vyčistili žuvačky z vlasov a prachu a skúmali ich.

Je to naozaj veľmi šokujúce, stačí pár minút na to, aby ste čas od času vyčistili tašku, kabelku či peňaženku. Predídete tým mnohých nepríjemným a nebezpečným baktériám, ktoré sa v taškách a kabelkách môžu objavovať.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

 

Zdroj: WOMEN NEED TO KNOW THIS:THERE ARE DEADLY BACTERIA AND EVEN TRACES OF FECES IN YOUR BAGS!

You Might Also Like