Ženy, buďte opatrné: Môžete stratiť pamäť, vlasy, nechty a to používaním …

Všetky ženy pozor! Používaním tohto môžete stratiť pamäť, vlasy, nechty … Príbeh s rovnakým scenárom sa môže stať aj vám, ak urobíte rovnakú chybu!

 

Jedného dňa istá žena omdlela vo vlastnej kúpeľni. Už dlhší čas pozorovala vypadávanie vlasov a nechtov. Podľa doktorov bolo toto všetko výsledkom toxického šoku spôsobeného používaním tampónov. Nielenže jej vypadávali vlasy a nechty, dokonca aj koža bola poškodená!

Z tohto dôvodu ju lekári priviedli do umelého spánku a prebudili až po 8 dňoch. Nepamätala si svoje 3 dcérky a dokonca nevedela ani kto je. Vyzeralo to, že jej mozog prestáva fungovať. Nevedela dokončiť vetu a problémy jej robila aj chôdza. Liečba trvala dlhé 2 roky. Špecialisti varujú, že používanie tampónov môže byť veľmi riskantné . Je nutné ich správne aplikovať a meniť aspoň raz za 8 hodín.

V opačnom prípade spolu s krvou, teplotou a vlhkým prostredím vytvárajú ideálne podmienky pre tvorbu nebezpečných baktérií. Ak používate tampóny v noci, nie je nutné ich meniť až do rána, pretože vo vodorovnej polohe je krvácanie menej intenzívne.

Nezabudnite túto informáciu šíriť medzi priateľmi a pomôcť tak niekomu!

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like