Žena zverejnila účet zo známeho termálneho kúpaliska na Slovensku. Toľkoto vás bude stáť celodenný lístok s dieťaťom a to nie je všetko…

Čím ďalej, tým viac sa internet, konkrétnejšie sociálne siete, stávajú zdrojom sťažností. Pozitívnou stránkou týchto sťažností však býva to, že sú pre veľa ľudí nápomocné. Na podobnom princípe funguje aj facebooková stránka Nekŕmte nás odpadom, ktorej hlavným posolstvom je poukázať na rôzne prešľapy a veci, ktoré nie sú v poriadku.

Podobným zverejneným príspevkom bol aj príspevok týkajúci sa Aquaparku Bešeňová.V tomto príspevku reaguje návštevník na nedostatky a taktiež predražené ceny. Návštevník sa sťažuje na vstupné, ktoré bolo za dospelého a dieťa 45€.

To by podľa všetkého nebol až tak veľký problém. Ďalším nedostatkom, ktorý tento zákazník vypichuje je obsluha, ktorá údajne nedodržiavala základné hygienické pravidlá.

 

„… keď ich upozorníte že ten kornút na zmrzlinu pre dcéru celý dochytali a že si prosíte iný lebo celý deň šťuká 6 ľudí do rovnakého tabletomonitora – kasy a že je to nehygienické bez papierika tak sa dívajú ako teliatka.“

Návštevník upozorňuje taktiež na prehnané ceny jednotlivých jedál. Spomína palacinku, ktorá stála 4€ a kurací plátok s 2 kopcami ryže za 10,50€. To znamená, že v priemere, celodenný výlet do Aquaparku stál 60€. Či sa to oplatí je na uvážení každého.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like