Žena spolu s deťmi uháňala na aute v boji za záchranu manžela: Neuveríte, čo jej spravili naši policajti!

Nádherné gesto! Tak si musela povedať pani Zuzana, ktorú zastavili policajti v Nitrianskom kraji, keď na nich upozornila svojou rýchlou jazdou. Po vysvetlení a zhodnotení príčin sa oni sami rozhodli konať a žene pomôcť.

 

Asi okolo 14.00 h viezla pani Zuzana do nemocnice svojho chorého  manžela Vladimíra, ktorý bol v kritickom stave a okrem toho sa dusil. V aute sa nachádzali aj ich deti, ktoré boli veľmi rozrušené a plakali. Spomínaní policajti jej po objasnení príčin jej rýchlej jazdy ponúkli pomoc tým, že svojim služobným autom jej sprístupnili cestu pomedzi ostatné vozidlá, aby tak rýchlejšie dorazili do nemocnice v Nitre.

Pán Vladimír sa tak dostal do rúk lekárov včas, napriek tomu aj oni ešte bojovali o záchranu jeho života a počítali s najhorším. Až na druhý deň sa ukázalo, že sa zrejme stal zázrak a podarilo sa ho zachrániť.

PRÍBEH, KTORÝ NAPÍSAL SÁM ŽIVOT: OPLATÍ SA PREČÍTAŤ CELÉ

Vážený pán prezident Policajného zboru SR.
V mene mojej sestry Zuzany píšem a chcem sa poďakovať za súčinnosť ,dobrosrdečný a profesionálny prístup vašim podriadeným : npor. Norbert Fekete a ppor. Monika Faktorová Diaľničné oddelenie Nitra – Selenec, ktorý dňa 18.11.2019 asi o 14 hod. na Audi pomohli pri záchrane života Vladimíra, manžela mojej sestry Zuzany a to tým že pri zistení príčin jej rýchlej jazdy, bleskurýchle po objasnení príčin,jej konania ani na chvíľu nezaváhali a navrhli jej,že jej budú služobným vozidlom uvolňovať cestu až do Fakultnej nemocnice v Nitre. Stav Vladimíra bol veľmi kritický nakoľko sa dusil aj kvôli iným zdravotným komplikáciám.

Po príchode do nemocnice jej ho pomohli vyložiť z vozidla a odovzdať do rúk lekárov nakoľko mala v aute aj malé deti ktoré boli z celej situácie rozrušené a plakali.
Zásluhou vašich podriadených sa mu dostalo za včas lekárskej pomoci. Ešte aj tak lekári bojovali o jeho život.Večer lekár povedal že najbližšie hodiny budú rozhodujúce, lebo prišli v hodine dvanástej,sestre večer lekár povedal že môže horšom prípade počítať aj z úmrtím! Ráno však skonštatoval že asi sa stal zázrak.

Vďaka Vašim podriadeným, lekárom a Bohu sa ho podarilo zachrániť. Možno rozhodlo pár minút a zadusí sa v aute,či pri neskorom príchode by bol stav taký že ho nezachránia. To čo ale vieme z istotu povedať POMOHLI pri záchrane ľudského života!

Srdečná vďaka od Vladimíra jeho manželky Zuzany, ich detí ako i ostatných príbuzných . Keby mohol zaiste sa im poďakuje aj osobne, ale nakoľko bojuje veľmi ťažký boj už vyše dva roky zo zákerným ochorením ,ktoré mu uberá stále viac síl,o to je preňho každý deň s rodinou a maličkou 2-ročnou dcérkou vzácnejší.

 

PRÍBEH, KTORÝ NAPÍSAL SÁM ŽIVOT: OPLATÍ SA PREČÍTAŤ CELÉVážený pán prezident Policajného zboru SR.V mene mojej sestry…

Zveřejnil(a) Polícia Slovenskej republiky dne Čtvrtek 28. listopadu 2019

You Might Also Like