Žena posype matrac jedlou sódou! Geniálny trik na vyčistenie starých matracov! Vyzerajú ako nové!

Viete, že matrac je najideálnejším prostredím k hromadeniu nečistôt a baktérií? Matrac je používaný každý deň a tak sa na ňom nečistoty a baktérie naozaj kopia. Už len preto, že na matraci ostáva všetko, čo vylučujeme v spánku. Počnúc potom a končiac starými kožnými bunkami. Myslíte si, že stačí len vymeniť posteľnú bielizeň? Omyl. Zmena obliečky naozaj nepomôže.

Pustite si preto naše video a zistite, ako matrac priviesť k naozajstnej čistote. Ide to aj veľmi jednoduchým spôsobom. Verte tomu alebo nie, ale jediné, čo budete potrebovať, je jedlá sóda , alebo ktorýkoľvek kypriaci prášok. Čo sa baktérií týka, sú to veľmi účinné zložky. Sódou váš matrac poprášte, nechajte pôsobiť a potom povysávajte.

Videonávod na vyčistenie matrace pomocou obyčajnej jedlej sódy

Nepoužívajte žiadnu vodu. Jedlá sóda, alebo kypriaci prášok váš matrac účinne dezinfikuje. Po čase môžete do trošky vody pridať pár kvapiek esenciálneho oleja a pomocou rozprašovača na matrac naniesť. Potom dobre a dôkladne vysušte. Bude nádherne prevoňaný.

Zdieľajte tento super  trik ako vyčistiť matrac pomocou jedlej sódy aj s vašimi priateľmi! Určite sa im tiež bude hodiť!

zdroj:  healthyfoodhouse.com

You Might Also Like