Žena ponorila do svojej kávy maslo, keď zistíte prečo, urobíte to tiež

Zvyčajne, keď pijeme kávu pridáme  si cukor a smotanu, aby  sme si zlepšili chuť  podľa nášho vkusu. Ale je tu nový trend  s možnosťou prestať  používať cukor a smotanu , ale lyžičku  masla. Tento trend  sa volá ( nepriestrelná káva )Bulletproof Coffee a   dodáva  telu energiu  a pomôže  vám nakopnúť  deň na plné obrátky.

Veľa expertov odporúča dať maslo do kávy , podporuje jej chuť a účinok  kávy. Ak si nie ste istí, či to vyskúšať  ,tak tu sú niektoré dôvody, ktoré by vás  mohli presvedčiť, aby ste si  pridali trochu masla  do kávy:

  1. Skvelé pre ľudí na cestách

Ak začínate  prácu alebo školu zavčasu a nemáte čas na raňajky  než odídete z domu. Takže, stačí pridať dve polievkové lyžice masla do  kávy a to je už zodpovedá  kompletnému jedlu.Maslo vám  pokryje kalórie a základné tuky, ktoré potrebujete, takže môžete  lepšie pracovať  v práci alebo v škole.

  1. Energia pre myseľ a telo

Zostať pozornejší  je jeden z dôvodov, prečo ľudia pijú kávu v ranných hodinách.” Nepriestrelná káva” poskytuje energiu pre telo, rovnako ako myseľ. V skutočnosti  zvyšuje  kognitívne funkcie, takže sa budete cítiť čulý  viac ako šesť hodín. A na rozdiel od tradičnej kávy, nebudete mať skúsenosť  s  nepríjemnosťami.

  1. Dobré na  chudnutie

Ľudia, ktorí rozmýšľajú nad stratou hmotnosti, zvyčajne neuvažujú  pridať si  maslo do ich stravy, pretože obsahuje veľa tukov a kalórií . Avšak, ak si  pravidelne pridáte  maslo do kávy,  vaše telo sa prispôsobí zvýšenému príjmu tukov. Stane  sa  to rutinou pre vaše telo, tak bude oveľa jednoduchšie schudnúť z  pásu. Okrem toho, maslo obsahuje  konjugovanú kyselinu linolovú alebo CLA, bolo preukázané, že znižuje  telesný  tuk a to najmä u ľudí, ktorí majú nadváhu.

  1. Zdravé tuky

Pridať maslo do  kávy vám pokryje množstvo  tuku, ktoré vaše telo potrebuje. A nielen to, ale môže tiež poskytnúť pre mozog zdravé tuky, ktoré sú nevyhnutné pre vytvorenie  membrán a hormónov pre lepšie kognitívne funkcie. Tuky s  krátkym reťazcom -butyrát- predpokladá sa , že sú účinné pri prevencii srdcových ochorení, zápaloch a neurodegeneratívnych  ochoreniach  a zároveň zvyšujú  energiu.

Ak chcete zvýšiť vašu energiu, pocit sýtosti pridajte si  maslo na kávy už  dnes.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

healthylifetricks.com

You Might Also Like