Žena bola tak obézna, že si sama neoholila nohy! Rozhodla sa rapídne schudnúť a dnes z nej muži šalejú

Žena sa stravovala výhradne v stánkoch s rýchlym občerstvením. Výsledok na seba nenechal dlho čakať a dostala sa až na desivých 108 kilogramov…

Tučnosta jej bránila v starostlivosti o svoje dve deti, a tak sa rozhodla pre razantné riešenie. Ako sa jej podarilo schudnúť? Budete žasnúť ako vyzerá dnes!

 

Emma Irvine (28) sa nikdy nestravovala práve zdravo. To sa dosť odrážalo na jej postave. Všetko sa ešte zhoršilo, keď sa stala matkou dvoch detí, a to sedemročnej dcéry Abbey a štvorročného Deana. Zvykla po nich dojedať zvyšky a váha išla rýchlo hore. Časom sa dostala až na 108 kilogramov. S touto váhou si už nedokázala ani oholiť nohy. Na také zaviazanie šnúrok mohla rovno zabudnúť.

Vtedy si uvedomila, že začnú trpieť hlavne deti. Bola si istá, že diéta nebude riešením, pretože pri žiadnej nevydržala dlhšie ako týždeň. Podstúpila preto operáciu, počas ktorej jej bola odstránená veľká časť žalúdka. Následne musela od základu zmeniť svoje stravovacie návyky. Miesto hamburgerov, ktoré si rada dopriala k obedu, je teraz len diétne pečivo so šunkou a paradajkami. Veľkú misu špagiet večer pri televízii zase nahradila brokolicou. Nič ale neľutuje. Počas posledných dvoch rokov schudla päťdesiat kíl! To je skoro polovica jej predchádzajúcej hmotnosti.

Konečne teraz môže robiť veci, ktoré nikdy nerobila. Hrať sa s deťmi, hýbať sa, športovať. Tiež sa cíti oveľa lepšie a čo je hlavné? Konečne si už môže oholiť nohy. Krásna práca, len tak ďalej!

 

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like