Zbohom usadený tuk, únava a vysoký cholesterol: Tento citrónový zázrak radím každému, kto je chorľavý a necíti sa dobre!

Keď máte hladinu “zlého” cholesterolu príliš vysokú, môže sa začať ukladať na stenách tepien. To znižuje prietok krvi a môže vás ohroziť srdcový infarkt alebo cievna mozgová príhoda. Táto zmes odstraňuje vápnik a tuk usadený v tele a v cievach. Posilňuje srdce, upravuje tlak.

Po 3 týždňoch pitia pocítite v tele príjemne omladenie. Zvápenatenie a vedľajšie príznaky ako je zhoršené videnie alebo sluchové potiaže sa postupne zlepšujú. Po 3 týždňoch kúry by mal človek kúru na 8 dní vynechať a potom opäť 3 týždne pokračovať. Potom sa dostaví prenikavý úspech.

 

S čím kúra pomôže:

  • čistí tepny od vápenatých usadenín
  • znižuje zlý cholesterol v krvi
  • znižuje krvný tlak
  • rozpúšťa tuk a zlepšuje metabolizmus
  • zlepšuje funkciu čriev
  • prospieva pečeni aj obličkám – odstraňuje z tela toxíny
  • odstraňuje z tela nadbytočnú vodu
  • zlepšuje imunitu, výborná podporná liečba pri zápaloch a a infekciách
  • človek sa cíti vitálnejšie a má viac energie

Potrebujeme:

5 ks citrón (chemicky neošetrený aj so šupkou)

30 strúčikov cesnak

Kúsok zázvoru (voliteľné, ja ho dávam ale v originál recepte nie je)

1 l voda

Postup:

5 kusov celých citrónov umyjeme v horúcej vode nakrájame na malé kúsky. Cesnak očistíme nakrájame na polovičky. Všetko spolu zmixujeme na kašu. Vylejeme do vody a necháme prejsť varom. Hneď odstavíme.

Precedíme cez sitko a nalejeme do fľaše. Skladujeme na chladnom mieste najlepšie v chladničke.

Pijeme denne 2 cl pred jedlom (t. j. 1 štamprlík). Buď ráno pred raňajkami alebo pred obedom. Túto lacnú a neškodnú liečivú kúru by mal človek opakovať každý rok. Zápach a cesnakovú vôňu vôbec necítiť. Účinok citrónu s cesnakom sa prejaví naplno. Človek môže zase dobre spať, cíti sa lepšie a telo je odolnejšie proti chorobám. Táto kúra tiež vyplavuje usadeniny z tepien a pomáha znižovať cholestorel.

Ešte pridávam 1 recept na silnú imunitu – robím ho každý rok a vrelo odporúčam

Potrebujeme:

Zázvor

Citróny

Med

Postup:

Začneme tým, že dobre umytý citrón nakrájame na kolieska, pokračujeme očisteným koreňom zázvoru  a nakoniec medom. Takto vrstvy striedame až je pohár plný. Zaskrutkujeme a necháme v chladničke odležať 3 dni a podávame po lyžičkách. Kávovú lyžičku deťom, polievkovú dospelým. Uľaví od kašľa, boľavého hrdla, nádchy, pri zápale priedušiek a posilní imnuitu v chrípkovom období.
Ako sirup v pohári ubúda, citróny a zázvor vyťahujem a dolievame do hrnčeka vriacou vodou  získate tak luxusné čaj, ktorý vďaka vyluhovania citrónu a zázvoru v mede, nie je treba ničím dochucovať.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like