Zbavte sa strií prírodnou cestou. Máme na to jednoduché riešenie, ktoré je účinné

Strie sa objavujú prevažne u žien pri radikálnom úbytku váhy alebo naopak počas pribratia váhy. Najčastejšie sa u žien strie objavujú počas tehotenstva alebo pri špecifických hormonálnych zmenách. 

Pretože sú strie považované za nepekný estetický problém, tak sa ich chce každá žena na svete čo najrýchlejšie a najľahšie zbaviť. Znovu zdravá a jemná pokožka, je snom každej ženy. Nájdu sa ľudia, ktorí vám budú hovoriť že strií sa už nezbavíte. Štúdie ale dokazujú, že existujú naturálne spôsoby ako sa ich zbaviť. A má vám dnes jeden z nich ukážeme a využijeme pritom len prírodné ingrediencie, ktoré už máte doma.

Budeme potrebovať

250 g soli

250 g cukru (môžete použiť aj hnedý cukor)

100 ml olivového oleja

Postup

1) Najskôr si všetky ingrediencie zmiešame dohromady. Po rozmiešaní by nám mala vzniknúť zmes pripomínajúca pastu. Nechajte ju 30 minút postáť.

2) Pastu aplikujeme na postihnuté miesto a necháme pôsobiť a masírujte si miesto asi 3 minúty.

3) Potom dôkladne pastu zmyjeme a aplikujeme na miesto vyživujúci krém. Celú procedúru opakujeme raz za týždeň pred kúpaním alebo sprchovaním.

Napíšte nám do komentárov či aj vy máte problém so striami a prípadne čo pomohlo vám a zapojte sa do diskusie.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like