Zbavte sa infekcií nosových dutín už za 20 sekúnd, ide o najjednoduchší spôsob

Len málo vecí na svete je horších než infekcia prínosových dutín. U väčšiny ľudí sa objavujú symptómy ako výtok z nosa a trvajú 10 dní až 8 týždňov. V horšom prípade ešte dlhšie. Infekcií prínosových dutín trpí viac ako 37 miliónov Američanov.

 

A čo by ste povedali na to, keď vám povieme, že na liečbu potrebujete len 20 sekúnd? Všetko čo potrebujete urobiť je pôsobiť tlakom na časť tváre medzi obočím a piť nápoj z jablčného octu, medu, kajanského korenia a citróna.

Na tvári sú tlakové body, ktoré stlačíte, môžu vám uľaviť . V prípade infekcie prínosových dutín sa odporúča vyvinúť tlak na miesto medzi obočím, priamo nad nosom. Ide o efektívny spôsob akým podporíte uvoľňovanie hlienu a predídete vysychanie dutín a ich zápalu.

 

K tomu si pripravte nápoj, na ktorý potrebujete:

1/4 nefiltrovaného a nepasterizovaného jablkového octu

1/2 pohára vody, 1 lyžica medu

šťavu z 1 citróna

 

Postup:

Vodu nechajte variť. Vylejte horúcu vodu do pohára a prilejte jablčný ocot. Zamiešajte. Pridajte med, Kajanské korenia a miešajte, kým sa všetky zložky nerozpustia a neprepoja. Pridajte citrónovú šťavu a vypite. Tento nápoj pite kým symptómy neustúpia.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

 

You Might Also Like