Zbavte sa črevných parazitov pomocou týchto 2 ingrediencií, ktoré má doma každý.

Len pomyslenie na to, že vo svojich črevách máte hnusné červy, by malo stačiť na to, aby ste znovu prehodnotili svoje nesprávne stravovacie návyky.

 

Tým, že budete jesť potraviny, ktoré parazity milujú, ich ešte viac podporíte. Uberajú vás o živiny, ktoré prijímate vo svojej strave.

Je pravda, že existujú lieky, ktoré zaženú tieto červy von.

Avšak, ako to býva pri väčšine liekov, ich užívanie prináša množstvo vedľajších účinkov. Našťastie je možné, aby ste sa zbavili týchto parazitov pomocou rôznych prírodných metód.

Jednou z nich je denný príjem niekoľkých lyžíc antiparazitického prostriedku, ktorý si jednoducho pripravíte len z dvoch ingrediencií, ktoré si môžete kúpiť v supermarkete.

Predtým, než vám predstavíme tento prírodný prostriedok, povedzme si niečo o parazitoch a všetkých nepriaznivých účinkoch, ktoré prinášajú.

Tým, že sa dozviete všetky skutočnosti, budete mať jasnejšiu predstavu o tom, prečo by ste sa mali týchto parazitov zbaviť čo najrýchlejšie.

Parazity sú organizmy, ktoré žijú v inom organizme, ktorý nazývame hostiteľom. Tieto parazity majú tendenciu využívať mnohé živiny v tele svojho hostiteľa.

V skutočnosti je vzťah medzi parazitom a jeho hostiteľom len jednosmerná ulica! Existujú mnohé parazity, ktoré môžu žiť vo vašom vnútri. Niektoré z nich môžu dokonca žiť na vás, ako je to v prípade vší.

Avšak, červy žijúce v črevách sú jedny z najbežnejších parazitov u ľudí. Vezmite na vedomie, že niektoré z nich môžu tiež žiť aj niekde inde – v krvi, svaloch, nervoch, mozgu, pečeni, srdci a pod.

Bez ohľadu na to, kde sa vyskytujú, jedna skutočnosť je istá: parazity určite nie sú vítané!

 

Slabosť, únava, nadúvanie, plyny – tieto a ďalšie príznaky sú len niektoré, ktoré sa u vás môžu prejaviť, keď máte červy v črevách.

Najlepší spôsob, ako zistíte, či tam sú, alebo nie, je, že ich uvidíte u svojho všeobecného lekára. Prítomnosť týchto parazitov môžete potvrdiť pomocou niekoľkých jednoduchých laboratórnych testov.

Potom, ako sa ich prítomnosť potvrdí, vám lekár predpíše lieky, ktoré sú určené na usmrtenie všetkých nevítaných organizmov vo vašich črevách.

Avšak, to neznamená, že vás parazity nebudú obťažovať. Je dôležité, aby ste si dávali pozor na to, čo jete. Najrýchlejší spôsob, ako dovolíte týmto červom žiť vo vašom vnútri, je konzumovať potraviny, ktoré sú kontaminované.

Dobrý nápad je, že sa rozhodnete pre zdravú výživu. Mali by ste preto obmedziť príjem sladených potravín, pretože tieto parazity milujú cukor.

Okrem toho je obmedzenie cukru vo všeobecnosti prospešné pre vaše zdravie. Pomôže vám to znížiť riziko srdcových ochorení, cukrovky, obezity, chronických zápalov a mnohých iných zdravotných problémov.

Recept na antiparazitický prostriedok

Ingrediencie

  • 10 g sušených klinčekov
  • 100 g ľanových semienok

S mlynčekom rozmeľte obe suroviny na prášok. Okrem toho, že si ho pripravíte bez problémov, je veľmi účinný v tom, že zaženie tieto parazity preč z vašich čriev.

Musíte si len vziať pár lyžíc tohto prášku v dopoludňajších hodinách po dobu 3 dní. Na ďalšie 3 dni si dajte pauzu, a následne pokračujte v užívaní ďalšie 3 dni. Cyklus je potrebné vykonávať celý mesiac.

Tento prášok si môžete posypať na svoje raňajkové cereálie alebo ho zmiešať v pohári mlieka.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like