Zbavte sa chĺpkov nadobro. Tento domáci liek odstráni nežiadúce ochlpenie na trvalo!

Mnoho dievčat a žien čelí problému nežiaduceho ochlpenia a snaží sa ho odstrániť žiletkou, voskom, cukrovou pastou, laserom a inými spôsobmi. Odstránenie ochlpenia v salónoch odstráni chĺpky síce natrvalo, ale náklady sú pomerne vysoké, najmä, pokiaľ ide o odstránenie chĺpkov z celého tela.

 

Našťastie existujú aj cenovo dostupné, bezpečné spôsoby, ako sa zbaviť neželaného ochlpenia natrvalo. Zaberie vám to trochu času, ale výsledok stojí za to.

Cukrová maska

  • 2 lyžice citrónovej šťavy
  • 2 PL cukru
  • 1 lžičku vody

Všetky ingrediencie si zmiešajte v plytkej miske. Naneste zmes na ochlpenie, počkajte, kým vyschne (približne 10 minút) a opláchnite pokožku studenou vodou.

 

Postup opakujte každý deň po dobu jedného mesiaca. Kyselina citrónová nielen že vaše chĺpky zosvetlí, ale aj ničí ich štruktúru a zabraňuje opätovnému rastu.

Medová maska

  • 2 lyžice citrónovej šťavy
  • 2 PL medu

Zmiešajte si ingrediencie dokopy a v prípade, že je med kryštalizovaný, miešajte, kým nezískate rovnomernú konzistenciu. Vezmite si vatový tampón a naneste zmes na kožu v smere rastu chĺpkov. Nechajte pôsobiť 10-15 minút až do vyschnutia a zmyte pod tečúcou vodou.

Proces opakujte maximálne 2x týždenne po dobu jedného mesiaca. Ak nedosiahnete požadovaný výsledok, predĺžte si čas ešte o ďalšie 2 týždne. Buďte opatrní, táto maska ​​môže spôsobiť alergiu, pretože jej zložky sú veľmi aktívne.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like