Zázračná bylina: Táto žena mala 72kg vo štvrtok, a schudla na 67 kg do soboty

V niektorých prípadoch si nemusíme byť ani vedomí úžasných výhod petržlenu. Je to bylina, ktorá sa väčšinou používa ako korenie, ale množstvo ktoré pridáme do nášho jedla je tak malé, že to nie je dosť pre nás aby sme extrahovali nadbytočné tekutiny z tela.

Použitie:

Petržlen je veľkým spojencom pri liečbe infekcií močových ciest, ochorení obličiek a je to tiež silné diuretikum. Listy a koreň z tejto rastliny sa používajú v medicíne.

Tu je recept na prípravu čaju z petržlenu, ktorý stará bosnianska žena zdieľala s nami.

„Petržlen je zázrak. Vo štvrtok som vážila 72 kg, a o dva dni neskôr som vážila o 5 kg menej. Je to o prebytočnej vode, ktorá bola vylúčená z môjho tela, nie tuku. Teraz sa cítim skvele , „priznala žena.

recept:

Tento recept je veľmi jednoduchý, pretože všetko, čo potrebujete urobiť, je pridať 5 lyžíc nasekanej petržlenovej vňate do 1 litra vriacej vody. Potom necháme stáť  20 minút a váš čaj je pripravený na pitie.

Odstraňovanie vody z tela, je jednou z najdôležitejších funkcií. Spolu s vodou, sa tiež likviduje mnoho toxínov, baktérií a mnoho ďalších škodlivých vecí. Ako sme už spomenuli, petržlen je vedecky dokázaným ako vynikajúci diuretikum a silný antioxidant.

Tip:

Spotreba petržlenového čaju je vysoko odporúčaná a prínosná, ale v určitých množstvách. Nemôžete piť viac ako liter tohto čaju denne.

You Might Also Like