Zadovážila si ryšavú mačku…o mesiac neskôr sa v jej živote objavil skvelý muž. Toto všetko dokážu mačky

Mačka – jedno z najzáhadnejších zvierat na našej planéte. Majú veľmi silnú auru, ktorá je schopná potlačiť všetky negatívne energické vibrácie.

Ak podozrievate niekoho, že ma s vami nekalé úmysly, komunikujte s ním v prítomnosti vašej mačky. Najlepšie by bolo, keby ste ju počas konverzácie držali na rukách. Takto sa ochránite nielen pred negatívnou energiou, ale aj pred urieknutím či skazou.

 

Tí, ktorí ešte doma nemajú mačku, mali by si ju čím skôr zadovážiť. Radi vám poradíme s výberom!

  1. Čierna mačka

V rôznych krajinách o nich existuje mnoho zlých povier. Skutočnosť je však úplne iná. Čierna mačka a kocúr priťahujú do domova peniaze. Majú pozitívny vplyv na financie všetkých obyvateľov domu.

Pred dôležitým obchodom alebo podpisom dokumentov by malo zviera prejsť svojimi labkami po týchto cenných papieroch. Tento druh rituálu sľubuje úspech v podnikaní.

  1. Ryšavá mačka

Táto farba mačky sa odporúča ľuďom, ktorí si hľadajú svoju druhú polovičku. Ak chcete, aby bola vo vašej spoločnosti priaznivá energia, neodporúča sa mať doma ďalšie zviera inej farby.

  1. Sivá mačka

Zvieratko s touto farbou srsti je skutočným zlepšovačom života pre, ktorí sa denne stretávajú s problémami, nebezpečenstvom a neprajníkmi. Sivá mačka alebo kocúr odstráni od svojich majiteľov všetku negatívnu energiu. Málokto vie, že sivé mačky sú skvelým talizmanom pred zarieknutím.

  1. Biela mačka

Predpokladá sa, že biele mačky majú liečivé vlastnosti a prispievajú k pozitívnej energii vo vašom domove. Mačky bielej farby vedia vycítiť všetkých, ktorí prídu k vám domov a v prípade energického nebezpečenstva neutralizujú negatívne vplyvy neprajného hosťa.

Biele mačky s očami rôznych farieb sú považované za špeciálne talizmany. Energia týchto zvierat je neuveriteľne silná ako magnet, priťahuje šťastie a pozitívne situácie do vášho príbytku.

  1. Strakatá mačka

Hovorí sa, že mačky s tromi farbami sú univerzálnym talizmanom. Pritiahnu k vám prosperitu, šťastie, lásku aj zdravie.

Už ste si vybrali tú svoju?

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

 

zdroj:takprosto.cc

You Might Also Like