Zabudnite na citrónovú vodu: Toto je nový hit pre chudnutie a detoxikáciu

Určite ste už počuli o množstve prínosov pre zdravie a chudnutie, ktoré ponúka pravidelné ranné pitie vody s čerstvou citrónovou šťavou. Aj my sme už o nej písali.

V poslednej dobe sa však svetom šíri ďalší úžasný recept, ktorý má údajne pre chudnutie a detoxikáciu tela ešte oveľa lepšie výsledky. No a dnes vám naň prezradíme recept.

 

Nový recept na detoxikáciu a chudnutie

Ide o zmes vody, grapefruitovej šťavy a liečivé bylinky rozmarínu. O grapefruite je známe, že má výborné účinky na zrýchľovanie metabolizmu a spaľovanie kalórií.

Grapefruit tiež na seba viaže mnohé toxické látky a pomáha ich vyplavovať z tela von, čím podporuje účinnú detoxikáciu.

Ak sa však grapefruit doplní o rozmarín, vznikne kombinácia, ktorá má ešte niekoľkonásobne vyššie účinky.

Rozmarín vám prinesie jeden extra bonus navyše a to v podobe 2 krát lepšej pamäte.

Celkovo vám tento recept nielenže dramaticky zrýchli metabolizmus, ale k tomu vás ešte aj výborne občerství a dodá plno energie do života. Únava a vyčerpanosť sa tak stanú minulosťou.

Ingrediencie

K tomuto receptu budete potrebovať nasledujúce suroviny:

  • 1 pohár (2 dcl) čistej vody
  • čerstvú šťavu z 1/2 grapefruitu
  • 1 gram sušeného rozmarínu, čo je necelá čajová lyžička

Postup

Príprava je vskutku jednoduchá.

Zmiešajte všetky suroviny v pohári a hneď to vypite. Najlepšie je tento nápoj piť na prázdny žalúdok, aspoň 30 minút pred jedlom.

Užívanie

Užívať to môžete 1 až 3 krát denne, podľa toho, ako rýchlo chcete schudnúť a detoxikovať svoje telo. Pred každým užitím si vyrobte čerstvú dávku.

Dĺžka užívania nie je stanovená. Pre detoxikáciu sa odporúča aspoň 3 dni, pre chudnutie, kým nedosiahnete vašu vytúženú váhu.

Neužívajte to však viac ako 3 krát denne, pretože maximálna denná dávka sušeného rozmarínu je okolo 4 až 6 gramov na deň a neodporúča sa ju prekračovať.

Aké výsledky očakávať a na čo si dať pozor

V priebehu 12 dní sa dosiahne úbytku na váhe okolo 5 kíl. Samozrejme, závisí to aj od toho, čo iného konzumujete, koľko sa hýbete a podobne.

Ak užívate lieky na cholesterol, kašeľ, krvný tlak, sedatíva, hormóny, lieky na srdcový rytmus, epilepsii, zlepšenie erektívnej funkcie alebo lieky na alergie, tak sa o užívaní grapefruitu poraďte so svojím lekárom.

Grapefruit totiž môže uvedené lieky ovplyvniť, preto sa v uvedených prípadoch neodporúča ho konzumovať.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

 

You Might Also Like