Zabil ju vlastný manžel: Žena († 45) zhorela kvôli hádke!

45-ročná žena pochádzajúca z juhu Nemecka zhorela vo svojom aute kvôli hádke. So svojím manželom (47) mali na ulici ostrú výmenu názorov, pričom následne došlo k incidentu. Svedkovia opísali strašné detaily.

Vo štvrtok ráno krátko pred ôsmou hodinou došlo v nemeckom meste Gerabronn k strašnej tragédií. Neznámy muž sa stal odrazu na ulici svedkom ostrej manželskej hádky medzi 45-ročnou a jej 47-ročným manželom. Podľa jeho slov bola žena už v tej chvíli zranená. Podľa informácií nemeckého portálu SWP následne nasadla do auta.

Rozzúrený muž ale vozidlo zapálil a manželka v ňom následne zhorela. Zhrozený svedok okamžite privolal políciu. Najbližšia policajná hliadka urýchlene dorazila na miesto, no napriek veľkej snahe už obeti nedokázala nijako pomôcť.

Útočníka, ktorý žil s manželkou oddelene, dolapila polícia v mieste jeho bydliska. Na mieste požiaru zasahovalo 20 kusov techniky a 3 požiarne vozidlá. Štátne zastupiteľstvo a kriminálna polícia prípad naďalej vyšetrujú. Otázne je aj to, či žena umrela až po požiari v aute, alebo potom, ako si do neho nasadla.

 

 

Zdroj: swp.de │ Foto: Twitter, YouTube/BILD

You Might Also Like