Za tieto ženské bolesti môžu nešťastné vzťahy!

Problems with pain of abdomen

Už generácie máme tendenciu prisudzovať úmornú bolesť chrbta zlému sedeniu alebo migrénu genetickej výbave po tete z desiateho kolena. Lenže podľa nových teórií je často príčinou vaša zaťažená myseľ.

Už sa vám tiež určite niekedy stalo, že ste trpeli migrénou v čase, keď ste nevedeli, čo bude ďalej, či ste mali žalúdočné neurózy a črevné ťažkosti, keď ste sa búrlivo rozchádzali s partnerom. Tieto stavy psychosomatická medicína vysvetľuje ako zrkadlenie psychickej kondície.

Skrze bolesť sa prejavujú napríklad staré krivdy, zlé zážitky z detstva, negatívne zážitky, ktoré si možno ani neuvedomujete, ale napriek tomu sú vo vás uložené ako nejaký počítačový kód na disku.

Pôvodca väčšiny chorôb je, povedzme, vo vašom emočnom softvére. Problém v určitej partii tela je potom výstražný trojuholník, ktorý má preniesť informáciu, že v mysli nie je harmónia.

Čo často trápi ženy?

Je zaujímavé, že veľa bolestí, ktoré trápia dámy, často súvisia s problémami vo vzťahu či s problémami prijať seba v úlohe ženy. Najčastejšie sú to:

  • Bolesť či zápal v podbrušku môže značiť vzťahové problémy, ktorým nerozumiete a neviete si ich vysvetliť. Býva to nevera vo vzťahu, pocit submisivity, ktorá vám nie je príjemná, alebo napríklad nespokojnosť v sexe, ktorá pramení z negatívnych sexuálnych prežitkov.
  • Bolesť chrbta je vysvetľovaná ako neistota a nestabilita. Môže sa jednať aj o prejav toho, že ste si toho naložili moc, nesiete veľké bremeno, máte pocit, že ste na všetko sami.
  • Bolesť hlavy súvisí často s napätím. Jedná sa mnohokrát o nedoriešené situácie, pri ktorých neviete, ako dopadnú. Bolesť tiež sprevádza vnútorný strach o budúcnosť.
  • Bolesť v oblasti genitálií alebo kandidóza značí neschopnosť sa prispôsobovať, vyrovnávať so zmenami, snaha neprijímať niečo, čo je vám cudzie, a nechuť si zvykať na nové. Ak vás trápia kandidózy, nie ste tiež prístupné kompromisom vo vzťahu.
  • Menštruačné bolesti sú spojené s odmietaním role ženy. Dôvodom potom často býva strach zo zodpovednosti a uzavretosť.
  • Bolesť žalúdka, nevoľnosť a vracanie sú symbolom odmietania situácie, v ktorej ste sa ocitli, snaha sa z tejto role vymaniť, útek od nepríjemného, ​​snaha nepríjemné vypudiť.
  • Bolesť pri močení a zápal močového mechúra sú známkou toho, že ste pod neustálym tlakom, neustále vás stíha pocit „musím“. Často je sprevádzaná stresom.

Učte sa čítať vo svojom tele

Telo je šikovný mechanizmus. Funguje rovnako dokonale ako počítač. Ak v ňom máte vírus, len málokedy sa vám podarí nainštalovať nové programy. Musíte ho najprv vyčistiť.

Ak sa teda chcete zbaviť obťažujúcich bolestí, ktoré by mohli pochádzať z týchto oblastí, začnite na tom pracovať.

You Might Also Like