Vždy som poctivo cvičila aj dodržiavala diéty, ale aj tak mi robilo veľký problém shudnúť. Potom som objavila niečo, vďaka čomu šli kilá dolu samé

V dnešnej dobe už máme k dispozícií rôzne spôsoby ako naozaj rýchlo schudnúť: diéta, cvičenie a dobrý spánok. Toto sú všetko veci, ktoré sú pri chudnutí naozaj veľmi dôležité. Avšak omnoho dôležitejšie je ako pracuje váš metabolizmus. 

Jednoduchý spôsob ako schudnúť.

Nápoj zo zázvoru, citrónu a škorice je skvelou voľbou pri chudnutí. Nie len, že vám pomôže schudnúť ale zároveň aj naštartuje váš metabolizmus, pomôže efektívne spaľovať tuky a zabráni ich ukladaniu. Okrem týchto skutočností vďaka tomuto nápoju detoxikujete celé vaše telo a dodáte mu všetky potrebné vitamíny.

Na tento nápoj budete potrebovať:

1 polievkovú lyžicu strúhaného zázvoru

1 polievkovú lyžicu vínneho octu

1 citrón

1 zväzok petržlenovej vňati

0,5 l vody

štipku škorice

Ako na to?

V hrnci nechajte zovrieť vodu, pridajte všetky suroviny, ktoré sú v recepte uvedené a nechajte povariť 5-10 minút. Odstavte z ohňa, preceďte a prelejte do vhodnej nádoby, ktorú potom umiestnite do chladničky.

Tento nápoj pite raz denne pred spaním, najlepšie 150 až 200 ml. Urýchli váš metabolizmus a úbytok hmotnosti budete pociťovať už po jednom týždni.

Produkty, ktoré použijete na výrobu tohoto nápoja nie sú zvolené len tak náhodne. Citrón podporuje trávenie a pomáha spaľovať tuky. Piť tento nápoj pred spaním je veľmi dôležité najmä preto aby sa počas noci prečistil celý žalúdok.

Petržlenová vňať sa používa prevažne v kuchyni ako dochucovadlo do polievok či omáčok. Málo ľudí však vie, že je skvelá najmä na vylučovanie nepotrebnej vody v tele, čo je pri chudnutí veľmi dôležité.

Zázvor je v boji proti nadbytočnej hmotnosti viac než známy, je to práve kvôli jeho blahodárnym účinkom. Pôsobí protizápalovo, odstraňuje poruchy v zažívacom systéme a rovnako efektívne sa zbavuje rôznych parazitov a toxínov, ktoré sa v organizme a najmä v hrubom čreve nachádzajú.

Ostatné zložky majú na náš organizmus tiež veľa blahodarných účinkov. Ocot pomáha spaľovať cukri v tele a škorica je zasa skvelou alternatívou na zahnanie hladu. Tento nápoj vám nie len, že pomôže telo detoxikovať ale aj efektívne schudnúť. Vyskúšajte si ho pripraviť aj vy a sami uvidíte úbytok na váhe.

Nezabudnite článok zdieľať aj s vašimi priatelmi na facebooku!

zdroj: sovkusom.ru

 

You Might Also Like