Vždy som poctivo cvičila aj dodržiavala diéty, ale aj tak mi robilo veľký problém shudnúť. Potom som objavila niečo, vďaka čomu šli kilá dolu samé

V dnešnej dobe už máme k dispozícií rôzne spôsoby ako naozaj rýchlo schudnúť: diéta, cvičenie a dobrý spánok. Toto sú všetko veci, ktoré sú pri chudnutí naozaj veľmi dôležité. Avšak omnoho dôležitejšie je ako pracuje váš metabolizmus. 

 

 

Jednoduchý spôsob ako schudnúť.

Nápoj zo zázvoru, citrónu a škorice je skvelou voľbou pri chudnutí. Nie len, že vám pomôže schudnúť ale zároveň aj naštartuje váš metabolizmus, pomôže efektívne spaľovať tuky a zabráni ich ukladaniu. Okrem týchto skutočností vďaka tomuto nápoju detoxikujete celé vaše telo a dodáte mu všetky potrebné vitamíny.

Na tento nápoj budete potrebovať:

1 polievkovú lyžicu strúhaného zázvoru

1 polievkovú lyžicu vínneho octu

1 citrón

1 zväzok petržlenovej vňati

0,5 l vody

štipku škorice

Ako na to?

V hrnci nechajte zovrieť vodu, pridajte všetky suroviny, ktoré sú v recepte uvedené a nechajte povariť 5-10 minút. Odstavte z ohňa, preceďte a prelejte do vhodnej nádoby, ktorú potom umiestnite do chladničky.

Tento nápoj pite raz denne pred spaním, najlepšie 150 až 200 ml. Urýchli váš metabolizmus a úbytok hmotnosti budete pociťovať už po jednom týždni.

Produkty, ktoré použijete na výrobu tohoto nápoja nie sú zvolené len tak náhodne. Citrón podporuje trávenie a pomáha spaľovať tuky. Piť tento nápoj pred spaním je veľmi dôležité najmä preto aby sa počas noci prečistil celý žalúdok.

Petržlenová vňať sa používa prevažne v kuchyni ako dochucovadlo do polievok či omáčok. Málo ľudí však vie, že je skvelá najmä na vylučovanie nepotrebnej vody v tele, čo je pri chudnutí veľmi dôležité.

Zázvor je v boji proti nadbytočnej hmotnosti viac než známy, je to práve kvôli jeho blahodárnym účinkom. Pôsobí protizápalovo, odstraňuje poruchy v zažívacom systéme a rovnako efektívne sa zbavuje rôznych parazitov a toxínov, ktoré sa v organizme a najmä v hrubom čreve nachádzajú.

Ostatné zložky majú na náš organizmus tiež veľa blahodarných účinkov. Ocot pomáha spaľovať cukri v tele a škorica je zasa skvelou alternatívou na zahnanie hladu. Tento nápoj vám nie len, že pomôže telo detoxikovať ale aj efektívne schudnúť. Vyskúšajte si ho pripraviť aj vy a sami uvidíte úbytok na váhe.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

zdroj: sovkusom.ru

 

You Might Also Like