Vzácna rada od bulharskej liečiteľky Vangy na získavanie peňazí: bude vám stačiť len 1 kuracie vajce!

Nie je to tak dávno, čo ma navštívila kamarátka so sladkým koláčom a radostnými správami. Ukázalo sa, že po 5 rokoch poctivej práce z ničoho nič dostala povýšenie. Na mieste kde pracovala bol vzostup na kariérnom rebríčku pomerne dosť zriedkavý a nie každý zamestnanec tam vedel vydržať dlhšie ako 6 mesiacov.

Začali sme piť čaj a tichým hláskom mi povedala: „Možno mi nebudeš veriť, ale moje povýšenie sa neudialo len tak, pre nič za nič. Nedávno som si urobila magický rituál.“ Bola som pomerne dosť prekvapená, pretože takýmto bájkam som vôbec neverila.

Priateľka už bola unavená z rutinnej práce s malým platom a tak sa rozhodla urobiť niečo nezvyčajné.  Raz večer naša na internete zaklínadlo na peniaze od bulharskej liečiteľky Vangy. Chcela to vyskúšať a tak uskutočnila malý rituál.

Potrebovala na to jedno kuracie vajíčko, tri mince, misku v trojuholníkovom tvare a tri kostolné sviečky. Mince položila znakom dole k trom rohom misky, na mince položila sviečky a do stredu vložila vajíčko.

Keď je všetko pripravené, kamarátka si prečítala nasledujúce riadky presne 33-krát: „Zniesla biela sliepka na čistinke vajíčko, bolo plné peňazí . Kto vezme to vajce a zje ho, stane sa bohatým a nebude poznať chudobu. Po lúke chodím ja, boží tvor (vaše meno), našla som vajce, zjedla som ho a poďakovala Bohu za jeho dar. Teraz už bohatstvo odo mňa neutečie. Amen.“

Na konci rituálu položila sviečky na sporák, uvarila vajce natvrdo, rozbila si ho o čelo a povedala: „Rozbíjam vajíčko o seba a beriem si všetky jeho výhody.“

Ak by to nebola moja blízka priateľka, neverila by som na takého zázraky. Mimochodom, nedávno jej manžel dostal svojmu platu pomerne veľkú prémiu…náhoda? Nemyslím.

Napriek skutočnosti, že bulharská jasnovidka už nie je s nami, jej poznatky naďalej pomáhajú ľuďom. Vyskúšajte to aj vy!

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

 

zdroj:takprosto.cc

You Might Also Like