Vyskúšala som túto 7-dňovú diétu a tuk na bruchu bol fuč. Toto je dôvod, prečo by ste s týmto nápojom mali začať deň

Viscerálny tuk, teda tuk v brušnej dutine, je problémom nejedného človeka. Bojuje sa s ním pomerne ťažko a zdĺhavý proces chudnutia vie odradiť mnoho ľudí. Ak sa ani vám nedarí vypracovať ploché bruško a veríte, že chirurgický zákrok by to vyriešil, musíme vás sklamať – chirurgom sa doteraz zatiaľ nepodarilo takýto postup vykonať.

Čo teda robiť? Krokom číslo 1 je prechod na správnu výživu. Prehodnoťte svoj jedálniček a zvýšte konzumáciu potravín rastlinného pôvodu. V ideálnom prípade by mala vaša strava pozostávať z ovocia a zeleniny, ktoré budú tvoriť 70% celkovej potravy. Krokom číslo 2 je konzumácia nápoja bojujúceho s brušným tukom rýchlym a efektívnym spôsobom. Takto si ho môžete pripraviť aj vy!

Ingrediencie:

  • 1 čerstvá uhorka
  • 1 stonka zeleru
  • 3 kúsky ananásu
  • 1 hrnček petržlenovej vňate

Po tom, čo si všetko potrebné dôkladne umyjete, narežte ingrediencie na kúsky, vložte do mixéra a rozmixujte. Svojou konzistenciou sa bude podobať nápoju smoothie. Na rozdiel od mnohých iných nápojov spaľujúcich tuky je táto voľba nielen účinná, ale aj veľmi chutná.

Pite to každé ráno na prázdny žalúdok. Neodporúča sa príprava porcií na niekoľko dní dopredu a ich následné skladovanie v chladničke – účinok sa výrazne zníži. Proces trvá 1 týždeň, po ktorom si môžete dať pauzu 1-2 mesiace.

Prečo je potrebné, aby ste sa zbavili brušného tuku?

Neznamená to, že takýto druh tuku musí vašu postavu „kaziť“, no na druhej strane nie je vôbec bezpečný. Tieto tukové zásoby chránia vnútorné orgány, ale len v prípade, ak ich hodnota nepresiahne 10-15% množstva telesného tuku. Nahromadenie vsicerálneho tuku môže spôsobiť vážne ochorenia:

  • Hormonálne poruchy
  • Kŕčové žily
  • Infarkt myokardu
  • Onkologické ochorenie
  • Metabolické poruchy

Ak sa v budúcnosti nechcete zapodievať týmito problémami, choďte na preventívnu prehliadku ešte dnes.

Úprava stravy

Dôležitá rada – neprejedajte sa a nejedzte na noc. Taktiež si doprajte jednodenný pôst raz za týždeň. Nasledujúce produkty by ste mali odstrániť z jedálnička: tučné mäso, pečivo, pečené zemiaky, sušienky, čipsy, margaríny, kyslú smotanu, majonézu, salámu, čokoládu, sladkosti a koláče.

Naopak, existujú aj produkty, ktoré je nutné o niečo viac zaradiť do jedálnička: kačica, morka, hus, hovädzie mäso a tvaroh. Ak pečivo, tak z hrubej pšenice. Doprajte si aj viac ovocia a zeleniny.

Vďaka tomuto nápoju prídete o pár prebytočných kíl a zlepšíte svoje zdravie v každom veku. Postupujte podľa týchto pokynov a môžete sa zmeniť k lepšiemu nielen svojím vzhľadom, ale aj vnútorným pocitom.

Nezabudnite článok zdieľať aj s vašimi priatelmi na facebooku!

zdroj:sovkusom.ru

You Might Also Like