Vypite pohár červeného vína pred spánkom a pozrite sa čo sa stane s vašim pásom!

Výskum na Harvardskej Univerzite študovalo 20 000 žien počas 13-tich rokoch aby zistili efekt červeného vína na ich hmotnosť.

Výsledky sú veľmi zaujímavé!
Indikujú, že tie ženy ktoré vypili 2 poháre červeného vína nemali žiadne problémy s obezitou a aj to, že červené víno podporuje spaľovanie tuku.

Žurnál Nutritional Biochemistry vytlačil výskum o tom, čo spôsobuje hrozno v našom tele a aj o tom aké vlastnosti umožňujú červenému vínu spaľovať tuk.

Výskum ukázal že myši mali menšiu tendenciu v uskladňovaní pečeňového tuku a mali menší obsah cukru v krvi keď dostali červené víno. Kyseliny v hroznách dokážu spomaľovať rast tukových buniek.

Červené víno ako olovrant

Skúste piť červené víno namiesto olovrantu. Je známe že pohár červeného vína má menej kalórií než zmrzlina, kúsok koláča či hranolky.

Neobsahuje žiadne zlé tuky.

Žena zvaná Linda Monk si namiesto olovrantu popíjala červené víno a stratila 2.7 kg v priebehu 3-och týždňov. Pomohlo jej znížiť chuť na cukor a taktiež začala jesť menej nezdravého jedla pred spánkom

Zdraviu prospešné účinky červeného vína

Vďaka jeho vysokému obsahu resveratrolu (antioxidant), má červené víno mnoho prínosov pre zdravie. Je to silný antioxidant ktorý je známy na prevenciu tumorov. Vďaka jeho schopnosti zabrániť bunkovému poškodeniu, môže zabrániť Alzhaimeru a ochrániť vaše srdce.

Tento antioxidant je taktiež spojený s dlhším životom a zlepšeným atletickým výkonom.

Máme sa niečoho báť?

Len kvôli tomu, že je červené víno zdravé a pomáha stratiť váhu, neskúšajte vypiť celú fľašu naraz. Kľúč k úspechu je umiernenosť. Skúste spraviť zmenu a pite víno spolu s olovrantom. Pohár vína s hranolkami pridáva extra kalórie.

Nemali by ste piť červené víno neskoro v noci. Zapôsobí to na váš spánok a môžete sa zobudiť na nasledujúci deň ospalý/-á. Možno sa to nevzťahuje na vás, no vy poznáte vaše telo lepšie a teda sa môžete rozhodnúť čo je pre vás lepšie.

Pitie pohára červeného vína raz za čas neovplyvní vašu postavu.

Naozaj však môže viesť ku krásnemu telu!

zdroj : www.healthylifetricks.com

You Might Also Like