Výkonný spaľovač tukov: Nazývajú ho štíhla bomba, pretože spaľuje tuk z pásu extrémne rýchlo!

Diet?

 

Fantastický recept na chudnutie je veľmi obľúbený aj medzi celebritami. Pomáha pri rýchlejšom rozkladaní tukových buniek, urýchľuje metabolizmus, podporuje detoxikáciu a dodáva energiu.

Pohár sviežeho nápoja je vhodné vypiť pred každým hlavným jedlom. Aby ste pocítili pozitívne účinky, vydržte aspoň 1 týždeň.

 

Svieži zoštíhľujúci nápoj

ingrediencie:

1 šialka čerstvo odšťavenej grapefruitovej šťavy 2 čajové lyžičky jablčného octu 1 čajová lyžička medu

Postup: Ingrediencie dobre premiešajte a vypite približne 20 minút pred každým jedlom.

 

Grapefruit a chudnutie

Grep obsahuje veľké množstvo vitamínu C, ďalej vitamíny skupiny A, B1, B2, B6, minerálne látky mangán, zinok, železo, vápnik a ďalšie. Konzumácia tohto plodu zvyšuje správne fungovanie metabolizmu, teda pomáha teda aj pri chudnutí. Grep navyše obsahuje látku Naringín, ktorá pozitívne ovplyvňuje trávenie, činnosť čriev a celkovo prečisťuje organizmus. Ak vám vadí horkosť grapefruitu, vyberajte si ružové druhy, ktoré majú jemnejšiu chuť.

Jablčný ocot

Dokáže spaľovať tuky a je veľmi účinný pri rôznych diétach, pretože znižujú chuť na jedlo. Jablčný ocot podporuje látkovú výmenu, pomáha pri problémoch s trávením, odkysľuje organizmus a dodáva telu novú energiu.

Med

Je prírodným sladidlom, ktoré okrem sacharidov obsahuje aj množstvo vitamínov, živín a minerálnych látok, ktoré sú dôležité pre organizmus. Med navyše podporuje a urýchľuje metabolizmus, ktorý pomáha telu spaľovať tuky. Má zdravšie glykemický index ako cukor, preto nespôsobuje rýchle zvýšenie hladiny krvného cukru, ale postupne sa vstrebáva do tela.

You Might Also Like