Všetky fotky toho dievčata majú jednu spoločnú vec

Na prvý pohľad instagramové konto Louise Delage, mladej žene z Francúzka nie je nejaký iný ako tie tisícky instagramov, ktoré denne pozeráme.

Louise zaregistrovala svoj instagram účet na začiatku Augusta a o niekoľko týždňov získala desať tisícky followerov. Jej obrázky sú o šťastnom, bezstarostnom živote – prechádzky po pláži, stretávky so svojími priateľmi, nočné kluby a výlety do obchodov a reštaurácií.

Možno ste si mysleli, že Lousie žije skutočné krásny život – avšak všimnite si jednu malú vec, ktorá ej spoločná na všetkých fotkách – na každej scénke fotky je alkohol.

Buď je na obrázku alkohol alebo drží pohár s alkoholickým nápojom alebo v inom prípade je alkohol niekde na fotke a musíte ho nájsť.

Niekedy si vôbec na fotke neuvedomíte, že je tam alkohol, ale jeho prítomnosť sa tam vždy objaví.
To znamená, že Louise má problém s alkoholom? To nie je vôbec pravda a ani Louse delage nie je skutočná osobnosť. Tento instagram profil bol vytvorený spoločnosťou BETC, ktorá má pomocou tejto kampane pomôcť mladým ľudom a varovať ich takto proti alkoholu.

Podľa prezidenta spoločnosti BETC, rozoznať alkoholizmus nie je tak jednoduché ako sa zdá. A preto sa rozhodli vytvoriť fake instagram účet, kde poukazujú na závislosť alkoholu.

Mnoho ľudí si neuvedomí, že tento instagram účet neukazuje bezstarostný a mladý dievčenský život ale poukazuje na závislosť od alkoholu.

https://www.instagram.com/louise.delage/?hl=en

https://brightside.me/wonder-curiosities/all-the-photos-of-this-girl-on-instagram-have-one-important-feature-246410/

You Might Also Like