VRAŽDA vojvodkyne Kate: Člen ISIS sledoval Williamovu manželku až do supermarketu!

Kráľovská rodina je ostro sledovaná nielen svojimi priaznivcami, ale aj nepriateľmi. Po nejakom čase o sebe zase dala vedieť organizácia ISIS. Ako sa ukázalo, po princovi Georgovi (5) tentoraz jej stúpenci v tichosti plánovali vraždu vojvodkyňa Kate (37).

Kráľovská rodina je obzvlášť v Európe veľmi obľúbená. A túto kontinentálnu slabinu si uvedomuje aj teroristická organizácia ISIS. Nie je to tak dávno, čo vyšlo najavo, že jej členovia zamýšľali útok na princa Georgea. Po zmarených plánoch si však nedali pokoj a zamerali sa na jeho matku, vojvodkyňu Kate.

 

Radikálni extrémisti vojvodkyňu niekoľko mesiacov sledovali. Jeden z nich mal Kate pravidelne špehovať pri nakupovaní jedla v supermarkete. Keď sledoval, čo vojvodkyňa najčastejšie nakupuje, vyfotil ju s nákupným košíkom, cez fotku dal červený kríž a pripísal odkaz pre svojich spojencov: “Vieme, čo je – otrávte to!” Zneli mrazivé slová podľa informácií denníka Daily Star.

Na komunikáciu používali aplikáciu zvanú Telegram, kde sa dajú správy zašifrovať tak, aby im rozumeli len vyvolení. Tajné zložky ale našťastie vražedný zámer odhalili skôr, ako ISIS stihla svoje plány uskutočniť. Kráľovská rodina po tomto zistení údajne zosilnela ochranu nielen Kate, ale aj ostatných členov kráľovskej rodiny. Preventívneho opatrenia v tomto prípade nie je nikdy dosť!

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like