Vojvodkyňa Kate: Kvôli rakovine prišla o vlasy! Svet jej tlieska

Pred zhruba štyrmi mesiacmi sa nechala Kate Middleton ostrihať kaderníkom Joeom. Ten ju musel presviedčať, aby sa zbavila prerastených koncov a Kate nakoniec súhlasila. Pripravil ju o poriadny kus vlasov…

Má dobré srdce. Vojvodkyňa z Cambridge Kate (36), manželka princa Williama (36) a mamička princa Georgea, princeznej Charlotte a malého princiatka, prišla kvôli rakovine o vlasy.

 

Potom, čo Joe odišiel, Kate napadlo, že by svoje odstrihnuté vlasy venovala nadácii Little Princess Trust, ktorá vyrába parochne pre dievčatká, ktoré prišli o vlasy kvôli chemoterapii alebo ožarovaní pri liečbe rakoviny. “Kate sa o tomto nápade zmienila Joeovi a on bol nadšený. Jediné, čo museli urobiť, bolo, že zmenili Kate meno. Jediné informácie o vlasoch skrátka boli, že prišli od ženy z oblasti Kensingtone, “uviedol zdroj Daily Mailu. “Je naozaj krásne vedieť, že vlasy skutočnej princeznej poslúžili na výrobu parochne a teraz ju nosí nejaké malé dievčatko. Bolo to od Kate naozaj krásne a premyslené – vlasy by sa inak vyhodili, “doplnil zdroj.

 

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like