Viktor odhalil dôležitý DETAIL v kauze Gorila:Po tomto neudržíte smiech!

Viktor Vincze je zanietený zástanca ekologickej dopravy a na svojom Instagrame sa fanúšikom pravidelne prihovára z vlaku či bratislavskej MHD. Tentokrát ale pri cestovaní odhalil dôležitý detail v kauze Gorila, po ktorom nezadržíte smiech.

Viktor Vincze je už niekoľko mesiacov aktívnym nadšencom verejnej dopravy a pri presadzovaní ekologických tém sa svojim fanúšikom prihovára z vlakov či MHD spojov v hlavnom meste. Kvôli ekológií sa už pritom pohádal s nejedným fanúšikom a do vlasov si dokonca skočil aj so samotným Sajfom.

Moderátor, ktorý nedávno oľutoval svoje zásnuby s Adelou v markizáckom Teleráne, sa pred pár hodinami znova viezol v MHD, keď odrazu prešiel okolo Vazovovej ulice. Dom v tejto časti je neslávne známy vďaka kauze Gorila ako aj konšpiračnému bytu, kde sa mali stretávať najväčšie esá slovenskej politiky a podnikateľskej sféry.

Viktor zverejnil na fotke aj vtipný komentár: “Inak tu je byt z kauzy Gorila. Chalanov vraj odhalili aj ich limuzíny, ktoré parkovali vonku. Pritom zastávku električiek mali skoro pred vchodom,” podotkol. Narážal tak na fakt, že aktérov by si možno v prípade použitia MHD nikto nevšimol a veľké nahrávanie a odpočúvanie by sa tak zrejme nikdy neuskutočnilo. 🙂

 

 

Zdroj │ Foto: Instagram/viktorvincze

You Might Also Like