VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Strelec prežije posteľové orgie, Pannu čakajú alkoholové problémy

Začiatok mesiaca prinesie niektorým parádny víkend. Barani, Panny a Váhy budú mať vo februári príležitosť ujasniť si, akú úlohu pre nich láska a vzťahy v živote znamenajú – či sú len povrchom alebo pevnou kostrou…

Vďaka minulosti si uvedomíte, kým ste dnes. Horoskop tiež prezrádza, že vďaka komunikácii sa vám podarí prekonať isté problémy. Aké ďalšie pikantnosti vám hviezdy prinesú v prvom februárovom víkende? Prečítajte si VÍKENDOVÝ HOROSKOP!

BARAN (21. 3. – 20. 4.) Milí Barani, hovorí sa, že žiarlivosť je korením vzťahu, vy by ste si radšej dopriali lásku bez chuti, než so sobotnou horkou príchuťou. Verte tomu, že hviezdy veľmi dobre vedia, čo robia. Pre Baranov je teraz výhodnejšie nechať sa unášať prúdom a príliš nebojovať. Novinky vás môžu prinútiť k tomu, aby ste zvážili profesijnú zmenu. Pozor, cez víkend vás čaká erotický trapas.

BÝK (21. 4. – 21. 5.) Zadané Býky nájdu vo svojom náprotivku oporu v náročnej chvíli. Ak vám chýba parťák, ktorý by vás motivoval, už ho nemusíte hľadať. Víkend pripomenie Býkom ich predsavzatia. Hovoríte si, že by bolo na čase začať na ňom intenzívne pracovať, inak z neho nič nebude. Nech sa týka vylepšenia vzhľadu, ďalšieho vzdelávania alebo napríklad hľadanie lepšieho bývania, neodkladajte to! Hrozia vám aj nepríjemnosti s financiami.

 

 

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) Blíženci, začiatok mesiaca vylepšuje vyjednávaciu pozíciu. Ak túžite po lepšom plate, vlastnej kancelárii alebo ďalších benefitoch, skúste o tom so šéfom prehovoriť. Schopnosť bleskurýchlej argumentácie z vás robí bezkonkurenčného vyjednávača. Náprotivok túži po dôkaze vašej lásky. Nemusí to byť zlatý prsteň, bohato mu postačí niečo sladké pod zub.

RAK (22. 6. – 22. 7.) Uvedomíte si, že s miláčikom ťaháte za jeden povraz, aj keď to tak v uplynulom mesiaci často nevyzeralo. Dáte mu najavo, že je pre vás spoločná budúcnosť prioritná. Zaslúži si vedieť, čo pre vás znamená. Chcete byť skvelými pracovníkmi, rodičmi, milencami aj gazdinkami v jednom. Výnimočne sa vám to darí a v sobotu večer to rozparádíte.

LEV (23. 7. – 22. 8.) Na začiatku februára môžete naraziť na človeka, s ktorým vás spája spoločná minulosť. Nebudete z toho mať vôbec radosť a najradšej by ste sa prepadli pod zem. Tak jednoduché to bohužiaľ nebude. Stretnutie tvárou v tvár môžete ukončiť len vďaka vopred pripravenému alibi. Hviezdy dôrazne varujú pred tým, aby ste vstupovali do tej istej rieky. Stretnutie s ex partnerom veštia jedine problémy. Vyhnite sa im.

PANNA (23. 8. – 22. 9.) Panny, nezdržujte sa tým, čo nemôžete zmeniť. Plakať nad rozliatym mliekom je zlé v práci i milostnom živote. Radšej sa snažte odčiniť svoje skutky, alebo sa z nich poučte. Na vaše alkoholové faux-pause si za par dní nikto ani nespomenie. A pozor, cez víkend môžete ľahko stratiť zábrany a zabudnete, že na vás doma niekto verne čaká.

 

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) Milé Váhy, nenechajte sa zastrašiť ľuďmi, ktorí vám závidia šťastie. O čo viac vám hádžu polená pod nohy, o to žiarivejší úsmev na nich vykúzlite. Aj keď s vami lomcujú emócie, udržíte ich na uzde a vykričte sa pri nejakej nenásilnej aktivite. Nie nadarmo dáte prednosť športu. Spriaznená duša by vás chcela mať viac pre seba. V týchto dňoch ste neuchopiteľní a snažíte sa byť tak trochu free.

ŠKORPIÓN (24. 10. – 22. 11.) Prvý februárový víkend investujte sami do seba. Nechajte sa prehovoriť k nákupom oblečenia alebo návšteve kaderníka. Zmena zovňajšku vás navnadí k ďalším zmenám a pošteklí nízke sebavedomie. Ste single? Potom sa začnite venovať tomu, čo vás naozaj baví. Vďaka priateľom či koníčkom môžete nájsť spriaznenú dušu. Sobota je pre vás veľkou šancou.

STRELEC (23. 11. – 21. 12.) Náprotivok vám vyčíta príliš benevolentný prístup voči deťom. Nechcete byť rodičom, ktorého by sa deti báli a radšej volíte kamarátske správanie. Vaša drahá polovička má však strach, aby vám potomkovia neprerástli cez hlavu. Nájsť zhodné riešenie nie je nemožné. Disharmónia v komunikácii je poznať sa aj v intímnom živote. Najskôr sa premôžete k malej rýchlovke, ale rozladenie je na vás poznať. Lenže v nedeľu večer sa všetko totálne otočí.

 

 

KOZOROŽEC (22. 12. – 20. 1.) Milí Kozorožci, ste zlenivelí a najradšej by ste len surfovali po internete, alebo ležali v posteli. Ako začnete s takým programom, ťažko sa prinútite k zmene. A tak sa nečudujte svojej drahej polovičke, že sa obzrie za príťažlivejšou osobou. Namiesto žiarlivosti sa zamyslite nad tým, čo môžete zmeniť.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like