Viete prečo je soda bikarbóna nočná mora farmaceutického priemyslu? Tu sú dôvody

Pre väčšinu ľudí je nepochopiteľné, že látka tak bežná ako sóda bikarbonová dokáže byť prínosnejšia než drahé farmaceutické výrobky. Je nespočetné množstvo dôkazov, že sóda bikarbonová je schopná vyliečiť mnoho ochorení, dokonca aj rakovinu a cukrovku. Jej používanie v praxi bolo navrhnuté aj lekárom.

 

Onkológovia ju používajú už roky. Chemoterapia a ožarovanie zaťažujú organizmus natoľko že ohrozí aj fungovanie životne dôležitých orgánov ako pečeň alebo obličky. Aby sa tomu predišlo, pacientom sa odporúča sóda bikarbonová.

Veľa ľudí po celom svete si do vody pridáva túto látku s cieľom liečiť metabolickú acidózu. Je známe, že sóda bikarbónová zachránila už veľa ľudí. Kombinácia sódy bikarbonovej s inými prírodnými látkami ako jód alebo chlorid horúčkovitý vytvárajú zmes, ktorá je v medicíne hotovým pokladom.

Hlavným problémom ľudskej fiziologie je nedostatok bikarbónu. To má za následok pokles hodnoty PH v krvi. Enzýmy sú neodmysliteľnou časťou biochemických procesov a sú extrémne citlivé na zmeny hladiny pH. Najlepšie fungujú v prostredí, ktoré nie je kyslé. Fakt že bunky pracujú lepšie v prostredí, ktoré je mierne zásadité len potvrdzuje účinnosť sódy bikarbonovej.

Naozaj dôležitú úlohu v udržiavaní prijateľnej hladiny pH v krvi zohráva správna strava. Bohužiaľ súčasné stravovacie návyky ľudstva spôsobujú pokles hladiny pH a teda aj existenciu kyslého prostredia.
Činnosť buniek a ich primárna funkcia je ochromená zmenou hodnoty pH. Keď je prostredie kyslé funkčnosť buniek sa zhorší a to vedie k vážnym zdravotným problémom ako je napríklad rakovina, osteoporóza, cukrovka, gastritída alebo infarkt.
Užívanie sódy pôsobí preventívne pred vznikom rôznych chorôb.
Nezáleží na tom akou diagnózou trpíte užívanie sódy a chloridu horúčkovitého predstavuje bezpečnú a účinnú liečbu. Zbavuje tkanivá, bunky a orgány toxínu a škodlivých kyselín. Aj preto je sóda bikarbonová úžasným prírodným zázrakom a nočnou morou farmaceutického priemyslu.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like