VIDEO: Držala svoje narodené dieťa a pomaly odkryla prikrývku. Bola v obrovskom šoku, keď to uvidela

Táto novopečená mamička na deň narodenia svojho dieťatka len tak nezabudne. Čakal ju náročný pôrod, ktorý bol našťastie úplne bez akýchkoľvek problémov a úplne bez akýchkoľvek komplikácií…

Aj vďaka tomu mohla byť táto mamička maximálne šťastná a tiež maximálne spokojná. Ako to už býva, tak čo najskôr po pôrode dostala svoje dieťatko k sebe. Umyté a samozrejme zabalené do deky. Keď sa ju snažila odhrnúť, tak bola chvíľu vo veľkom šoku, pretože uvidela niečo, čo nečakala.

 

Začala sa túliť k svojmu dieťatku, z ktorého mala obrovskú radosť. Tešila sa tak z jeho krásy, ako aj z toho, že je zdravé a úplne v poriadku. Začala si ho obzerať a v jednej chvíli tiež odkryla dečku, do ktorej bolo jej bábätko zabalené. Vedľa nej sedel jej priateľ, teda otec dieťaťa. Ten v danú chvíľu očakával, že bude jeho partnerka v šoku, pretože to, čo pod dekou videla, by bez emócií neustála.

Rozhodne by to prekvapilo každú ženu. Ale priateľ, ten ostal celkom pokojný. On totiž vedel, čo sa tu nachádza. Keď žena odkryla danú prikrývku, uvidela tam niečo, čo ju dokonale dojalo. Jednalo sa o niečo, čo si musela zapamätať do konca života. Pod perinkou sa totiž nachádzalo niečo, čo bolo pre jej život veľmi dôležité. Nebol to len jej čerstvo narodený potomok. Bolo tam aj niečo, čo prichystal manžel.

Čo to bolo? Bola to úplne netradičná a veľmi originálna žiadosť o ruku. Schovaná v tom, čo je pre ženu a jej partnera tým najdôležitejším. Bola schovaná práve u samotného bábätka. Toto bol krok, ktorý bol fenomenálny, spojený s obrovskými emóciami. Pod perinou našla žena schovaný prsteň, ktorý pochopiteľne prijala.

Partner mamičky túto akciu plánoval už dlhšiu dobu. Aj preto sa dohovoril s personálom, či by mu pomohli. A to v tom, že keď budú baliť bábätko a keď ho prinesú mamičke, či by bolo možné schovať do dečky tiež prsteň a žiadosť o ruku. To preto, aby to bolo veľké prekvapenie, personálu sa dané gesto zdalo veľmi romantické a krásne a tak samozrejme privolil a pomohol mužovi v tom, aby pre svoju budúcu ženu nachystal jednu z najkrajších žiadostí o ruku, ktorá sa kedy odohrala.

 

Pozrite sa na dojemný príbeh

Zaujalo vás, čo daný muž pre svoju partnerku urobil? Ak áno, môžete to vidieť na vlastné oči. Chvíľa to bola natoľko unikátna, že si ju chcel zachovať. A tak bola využitá aj kamera, ktorá mala nakrúcať v prvom rade prvé stretnutie mamičky so svojím dieťatkom. Nakoniec sa ale vďaka kamere podarilo zaznamenať osudový okamih tohto páru. A tým bolo ich zasnúbenie, u čoho bolo aj ich najväčšie šťastie v podobe malého potomka.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

 

You Might Also Like