Verili by ste tomu, že rozprávka Popoluška má už 44 rokov ? Pozrite sa, ako vyzerajú herci teraz.

Kto z nás by nepoznal túto krásnu rozprávku „ Tri oriešky pre Popolušku“? Vyrastali sme na nej a najviac sme si ju obľúbili počas Vianoc. Vďaka obsadeniu hercov, rozprávku spoznávajú aj za hranicami našej krajiny. Preto sme sa rozhodli pozrieť, ako vyzerajú dnes hlavní hrdinovia.

Libuša Šafránková – Obľúbená Popoluška ( vek 64 rokov )
v Čechách snáď najznámejšiu princeznú stvárnila herečka menom Libuša Šafránková. Dodnes ju „korunujú“ akousi dámou Českej televízie. Herectvo nezavesila na kliniec ani po toľkých rokoch a naďalej ju môžeme vidieť vo filmoch a seriáloch, hlavne tých českých.

Pavel Trávniček – Pôvabný princ ( vek 66 rokov)
Ktorá zo žien by ho nemilovala v dobe najväčšej slávy a rozkvetu? V skutočnom živote tento princ sa trikrát oženil a má dvoch synov. Ani tento herec nezavesil svoju kariéru na klinec a aj po takom čase ho môžeme vidieť vo filmoch a v seriálech, rád sa ukazuje aj na verejnosti.

Carola Braunbock – ( Zlá Macocha )
Herečka, ktorá stvárnila Macochu, zomrela pár rokov potom, čo bola rozprávka dokončená. Dožila sa 54 rokov.

Dana Hlaváčová – Macochina dcéra Dora ( vek 72 rokov )
Hraním v tejto rozprávky sa len všetko odštartovalo. Pokračovala v účinkovaní v ďaľších filmov. Svoju kariéru zavesila na klinec v roku 2008 a od tej doby pracuje v Prahe – v umeleckej škole.

Helena Ružičková – Princezná Droběna
V roku 2004 nás opustila aj táto talentovaná herečka vo veku 67 rokov. Preslávila sa v mnohých iných obľúbených českých filmoch.

Rolf Hoppe – Pán Kráľ ( vek 86 rokov )
Vek je len číslo a toto platí aj pre tohto nemeckého herca. Dodnes sa venuje divadlu, objavuje sa v televízii a rádiu. Jeho hlas je tiež obľúbený v dabingu.

Ak máte chuť na tento kultový film, prikladáme vám ho v celej svojej kráse 🙂

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

zdroj: electropiknik.cz  / youtube.com

You Might Also Like