Vedeli ste že to, v akej pozícii máte nohy počas sedenia odhaľuje Vaše najtajnejšie túžby, ale aj charakterové rysy!

Využívate niekedy reč tela vo svoj prospech? Niekedy sa to dá, inokedy si ani neuvedomujeme, že naše telo za nás hovorí samo. Verte či nie, reč tela dokáže o ľuďoch povedať veľmi veľa. Podľa psychológov poloha Vašich nôh dokáže odhaliť aj Vaše najtajnejšie túžby či tajomstvo. Ak teda nabudúce budete sedieť s prekríženými nohami, mali by ste určite vedieť toto.

Poloha A

Človek, ktorý sedí takto, si myslí, že ak svoje problémy bude zanedbávať a nebude si ich všímať, zmizne sami od seba. Bohužiaľ často prenáša svoje problémy na iné ľudí a to len preto, že nechce zaťažovať seba a strácať tak svoj drahocenný čas. Komunikácia s takým človekom je v podstate veľmi jednoduchá. Sú zaujímaví, kreatívne, očarujúce a niekedy aj trochu detinskí. V niektorých prípadoch však neuvažujú nad tým, čo hovoria. Uvedomí si silu svojich slov, až keď je neskoro.

Poloha B

Títo ľudia sú veční snílkovia s bujnou fantáziou. Majú veľa dobrých nápadov, ktoré sú často cenené najmä na pracovných pozíciách. Nemajú radi rutinu a milujú cestovanie a spoznávanie nových ľudí a kultúr. Vždy Vás vytiahnu zo zlej nálady a nikdy nestrácajú čas v zlom vzťahu. Nemajú totiž radi, keď im ich najbližší berú ich pozitívnu energiu.

Poloha C
Pre týchto ľudí je na prvom mieste pohodlie. Keď chcú niečo kúpiť alebo niekam ísť, väčšinou o tom premýšľajú veľmi dlho a do najpodrobnejších detailov. Chcú, aby bolo všetko perfektné a aby všetko šlo hladko. Pokiaľ ide o výber obuvi, oblečenia alebo nábytku, sú vždy veľmi vyberaví a nerozhodní. Často sú zmätení, ale dokážu dobre pracovať v chaotickom prostredí. Ich myseľ sa často zatúla nevedno kam, a preto niektorým ľuďom pripadajú arogantný.

Poloha D
Ľudia, ktorí preferujú túto polohu, neradi meškám a nemajú to radi ani na ostatných. Sú inteligentní a zároveň aj zraniteľní. Milujú pokoj a neradi sa hádajú. Na verejnosti svoje emócie prejavujú len zriedka. Pre nich je aj bozk niečo tak intímne, že je im nepríjemné taký cit prejaviť medzi ľuďmi. Jedná sa o veľmi otvorené ľudí, ktorí nemajú problém Vám povedať presne to, čo si myslí.V niektorých prípadoch ale vystupujú trochu hrubo, pretože sa púšťajú aj do priamych konfrontácií. Kritiku prijímajú veľmi ťažko, pretože ju považujú za útok na svoju osobu.

Tak čo, našli ste sa v tejto charakteristike aj vy? Nikdy nezabúdajte na to, že akokoľvek sa snažíte niečo zakryť, Vaša reč tela to mnohokrát prezradí namiesto Vašich slov.

Nezabudnite článok zdieľať aj s vašimi priatelmi na facebooku!

 

You Might Also Like