Veci, ktoré vo svojom šatníku určite nemajte. Vybrali sme pre vás 9 najčastejších chýb zo strany žien, ktoré robia pri výbere svojho šatníka. Čítajte a učte sa!

Tajomstvo správneho šatníka sa ukrýva v detailoch. Veci by mali sedieť nielen vašej postave, ale aj veku. Ich úlohou je zakryť nedostatky, ukázať vaše prednosti a prípadne odpočítať aj pár rokov.

 

  1. Tón v tóne

Pravidlo rovnakej farby topánok a kabeliek je už dávno minulosťou. Experimentujte s farbami a odtieňmi!

  1. Hnedo-zelená farba

Vyhnite sa týmto odtieňom lesného dreva či olivového oleja. Dodávajú vašej tvári nezdravú bledosť a namiesto toho, aby vás omladili, pridajú na veku.

  1. Zamat

Rovnako ako satén, čipka a lurex. Zabudnite na existenciu týchto materiálov – vyzerajú vhodne len na večierkoch a prehliadkových mólach.

  1. Svetlé farby

Krásne osviežia pleť – uprednostnite broskyňové a vanilkové odtiene.

  1. Čierna

Názory o tom, že čierna farba zostaruje sú sporné. Žiadna farba nie je tak luxusná a elegantná. Ak máte voči tejto farbe predsudky, používajte čierne doplnky samostatne.

  1. Strih a tvar

Hoci je predĺžené oblečenie v móde, nemusí to na každom vyzerať dobre. Na to, aby ste ich mohli nosiť, musíte mať skutočne dobrú postavu, ak nechcete vyzerať hlúpo a cítiť sa v tom zle.

  1. Neónové odtiene

Ak nemôžete žiť bez pestrosti a žiarivosti, neváhajte si zvoliť podobné farby.

  1. Dĺžka

Tomuto aspektu venujte špeciálnu pozornosť! Mnoho žien nosí sukne, ktorých dĺžka siaha pod ich kolená. Tento štýl opticky predĺži postavu a dodá jej viac elegancie.

  1. Diamanty a kamienky

Vyberajte si šperky, ktoré sú maximálne vykladané kamienkami. Jednoduchosť je pre ženu to najlepšie, pretože nadmierna túžba vyzerať elegantne môže premeniť dámu na opicu.

Vyberte si tú svoju zlatú strednú cestu. Snažte sa vyhýbať gýču a vedzte, že krása ženy spočíva v jej prirodzenosti.

Nezabudnite článok zdieľať aj s vašimi priatelmi na facebooku!

zdroj:takprosto.cc

You Might Also Like