Vdýchni vlasom nový život: Vyskúšaj tento trend, ktorý dokáže na párty meniť farbu tvojich prameňov

Príchod jari je ten správny čas na celkovú zmenu a imidžovú premenu. Čo takto začať hneď novými vlasmi? Výber trendov je za poslednú dobu skutočne bohatý a na svoje si prídeš bez ohľadu na to, či preferuješ decentnejšie odtiene, alebo chceš skúsiť niečo odvážnejšie. Nasledovná novinka poteší predovšetkým druhú skupinu a stojí za pozornosť.

Nie je tomu tak dávno, čo ženský svet uchvátila mánia menom #mydentity. Táto novinka vo farbení vlasov doslova ovládla sociálne siete – ide totiž o skvelý kompromis medzi farebnou extravaganciou a decentným lookom na každý deň. Teraz dostáva ešte trendovejší upgrade, oblečený do párty kabáta. Nehovoriac o tom, že ide o prudko fotogenický materiál.

https://www.instagram.com/p/BR4JevYDZm-/

Kolorista Neil Malek vytvoril look, ktorý dáva úplne nový význam slovnému spojeniu “rozžiariť”. Známy kaderník sa v rámci svojej branže preslávil už niekoľkými trefami do čierneho (patrí tiež k priekopníkom, ktorí popularizovali starší trend známy ako balayage) a je víťazom niekoľkých medzinárodných súťaží vo farbení. Príliš preto neprekvapí, že aj jeho najnovšia kreácia ašpiruje na titul populárneho hitu najmä v instagramovom beauty svete, kde jediné, čo sa ráta, je schopnosť zaujať na prvý pohľad.

https://www.instagram.com/p/BRuFW3XDLSS/

V trendy novinke spojil to najlepšie z dvoch svetov – decentný matný look a crazy fosforeskujúce pramene, aké môžeš vidieť najmä v kluboch pod párty svetlom. Ako základ mu poslúžil starší trend “babičkovských“, teda v preklade sivých vlasov (v tomto prípade s tmavším modrým nádychom), ktorý obohatil zvýraznením niektorých prameňov dvomi špeciálnymi neónovými farbami. Vo finále vznikol trojfarebný look, spájajúci pomerne decentný základ so sofistikovane zapracovaným wow-efektom.

Avšak to najlepšie príde až vtedy, keď ho nositeľka podrobí krstu ohňom pod klubovým svetlom. Toto totiž nie je obyčajná neónová, ale jej párty verzia, ktorá v tme doslova žiari a vytvára tak skvelý kontrast s pôsobivým tmavým podkladom, ktorý sa akoby šibnutím čarovného prútika zmení z tmavosivej na nádhernú modrú.

https://www.instagram.com/p/BQuH-DHDeBk/

Efektnú bodku celku dodávajú konce, zafarbené na ružovo. Novinke nemožno uprieť jednu vec – je esteticky premyslená do posledného mikrodetailu a jej nositeľka má záruku neprehliadnuteľnosti všade, bez ohľadu na to, či to bude v práci, na ulici alebo v klube na párty. Nádhera, čo povieš?

https://www.instagram.com/p/BOfGfpth1y1/

https://www.instagram.com/p/BOXc2LDhtwr/

https://www.instagram.com/p/BN8H1kph60v/

https://www.instagram.com/p/BNc_hbCDWPN/

https://www.instagram.com/p/BNCXsHDhy6R/

Zdroj: Cosmopolitan

You Might Also Like