Vďaka týmto 8 trikom bude vaše oblečenie oveľa pohodlnejšie. Nápad č. 3 mi uľahčil život!

Pre krásu sme ochotné obetovať veľmi veľa. Aj trpieť v nepohodlnom oblečení. Keď však príde na rad priberanie a vek sa nedá zastaviť rovnako ako pribúdajúce kilá, všetky začneme rozmýšľať, ako to spraviť tak, aby sme nemuseli vyhodiť polovicu skrine. Tu je odpoveď.

Blúzky rozťahujúce sa na prsiach či gombík na džínsoch, ktorý sa už nedá zapnúť? Všetko sa dá, milé žienky. Musíte len ovládať umenie predstierania. Ženy sú krásne v každom veku, s čímkoľvek na sebe. Nie je dôvod, aby sme sa navzájom hodnotili, pretože to, čo je pre jednu krásne, môže byť pre druhú vrcholom hrôzy. Nebojte sa experimentovať. Aj nedostatky sa dajú zakryť a dokonca veľmi ľahko.

 

Ako ukryť ramienka z podprsenky?

 

Vykúkajúce ramienka z podprsenky by nemala dopustiť žiadna pravá dáma. Použite plastovú svorku, ktorú dostať bežne v obchodoch a upevnite ňou ramienka do stredu pod kľúčnu kosť. Vybavené!

Pribrala som do riflí. Čo s tým?

 

Aj to sa stane. Zažila to už každá z nás. Stačí vám malá gumička do vlasov. Pozrite sa, aké je to jednoduché. A rifle netreba vôbec vyhadzovať.

Nepríjemné pohľady

 

Chodíte behať alebo športujete, no elastické nohavice priťahujú pohľady okoloidúcich? Alebo jazdíte na bicykli a sedačka vás jednoducho tlačí? Nič príjemné. Ale nový bicykel by ste kvôli takej drobnosti hádam nekupovali. Všite si do elastických nohavíc z vnútornej strany rozkroku malú výplň. Môže byť z akejkoľvek poddajnej látky. Všetko bude vyzerať decentne a na športové nohavice sa vám už nik pozerať nebude.

Pichľavá podprsenka

 

Aj drahé podprsenky vedia urobiť bolestivý škrt a uistiť vás, že za veľa peňazí sa dá kúpiť aj málo muziky. Lenže my vieme, ako s pichľavými kosticami vypiecť. Prišite si na problémové miesta malé vankúšiky z akejkoľvek látky, ktorej hrúbku zvolíte podľa rozsiahlosti problému.

Biele stopy po dezodorante

 

Biele stopy po dezodorante sú nešťastný jav, s ktorým sa stretávame takmer každý deň. Nalejte na vatový tampón trochu vodky alebo bieleho alkoholu a škvrnu pretrie. A nemusíte sa prezliekať! Ak sa bojíte, že vám na látke ostane vyžraté miesto, trite špinavé miesto z vnútornej strany.

Keď je košeľa malá

 

äčšie prsia sú pre niektoré ženy dôvodom na radosť, pre iné dôvodom na plač. Najmä ak sa vám košeľa na prsiach začne z ničoho nič rozťahovať. Nevyhadzujte ju. Stačí nalepiť lepiacu pásku na textil, alebo prišiť suchý zips.

Pokazená bižutéria

 

Niekedy si bižutériu neskúšame a očarené si u rovno kúpime. Potom prídeme domov a zistíme, že ju nezapneme… Vtedy pomôže kancelárska sponka. Tá náramok alebo náhrdelník spojí ľahko a nenápadne. Rovnako ju môžete využiť v prípade, že sa vám zapínanie pokazilo.

Na žmolky je žiletka!

 

Ak máte na šatách, mikinách alebo iných bavlnených veciach žmolky, použite žiletku. Tento trik je starý, ale osvedčený a funguje dokonale.

Nezabudnite článok zdielať so svojimi priatelmi aj na facebooku!

zdroj: takprosto.cc

 

You Might Also Like