V priebehu dvoch sekúnd zistíte, či vám pôjdu krátke, alebo dlhé vlasy. Funguje to perfektne.

Každá žena má tendenciu po lete svoje zničené vlásky od slniečka ostrihať. Než sa však rozhodnete k radikálnemu riešeniu, vyskúšajte tento jednoduchý trik, ktorý vám pomôže presne určiť takú dĺžku, ktorá vám pristane, a neostanú vám len oči pre plač.

 

Všetko čo budete potrebovať:

pravítko
ceruzku
zrkadlo

Ako to urobíte:

Postavte sa z boku pred zrkadlo. Vezmite si ceruzku a držte ju vo vodorovnej polohe tak, aby sa dotýkala vašej brady. Potom umiestnite pravítko zvisle pod ucho tak, aby sa pravítko a ceruzka pretínali. Potom už len zmerajte vzdialenosť od spodnej časti ušného lalôčika po hornú časť ceruzky

Ak je to menej ako 5 cm, pravdepodobne vám pristane krátky strih vlasov. Ak je to ale viac ako 5 cm, nejaké väčšie skracovanie si vopred dobre premyslite. Radšej si vlasy nechajte o niečo dlhšie, napríklad nad ramená, navyše tieto dlhšie mikáda sú v posledných rokoch naozaj trendy!

Strih vašich vlasov záleží aj na vašom tvaru tváre, ale určite je to dobrý test, keď sa pohrávate s myšlienkou, že by ste si nechala vlasy skrátiť.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like